reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
witam
Bodzinka duzo zdrówka dla synka oby jak najszybciej te chorobsko mu mineło
Aluska dobrze ze juz po skoro mama taka dzielna to i córka dzielna
u nas po wprowadzeniu zóltka i mleka zwykłego modyfikowanego (nrazie mieszamy z ha) zadna wysypka sie nie pojawiła i oby tak juz zostało widac u nas sprawdza sie ze po roku bardzo czesto reakcje alegriczne znikaja oby bo ja z alergia fakt nie pokarmowa ale pyłkowa mecze sie już 10 lat ;/
 
Wrublik, nie było u nas nigdy najmniejszych problemów ze szczepieniem, więc nie przewiduję ich i teraz ;) A chcę to już mieć z głowy. Mam tylko nadzieję, że będzie Pucek zdrowy, bo na święta jedziemy do dziadków - ostatnio wrócił od nich z katarem :/ Najwyżej przełożę...

Tunia, nie mam pojęcia co Ci napisać. Może faktycznie zapytaj lekarza, ale myślę, że nie ma się czym martwić. Ale jeśli coś Cię niepokoi, to najlepiej to sprawdzić - dla własnego świętego spokoju.

***
Frulik drzemie. A ja niedługo będę mogła sobie wypisać na czole "jestem jedną wielką literką" - bawiąc się z Frulem, czytam mu książki (ostatnio tylko to go interesuje), jak zaśnie - czytam korekty, a wieczorem - czytam sobie książki dla przyjemności ;) Paranoja jakaś...
 
Cześć, pisze z małym na kolanach, przylepa mała :)
Bodzinka dużo zdrówka dla małego i szybkiego powrotu do domku.
My wczoraj byliśmy na szczepieniu, po 10 dniach od szczepienia może wystąpić wysypka lub gorączka. Zobaczymy.
Mateusz płakał chwilkę przy ukłuciu. Pediatra stwierdziła, że daje mu miesiąc na to żeby zaczął sam chodzić:eek:.
Chodzimy za rączkę, ale sam widac ,że jeszcze sie boi :(.
Noc super przespana :tak:.
Zmykam, miłego dnia:tak:
 
Tunia - najwyraźniej żadna z nas nie miała do czynienia z czymś takim. Nie będę Ci nic radzić, bo nie mam pojęcia o co może chodzić. Wizyta u lekarza będzie chyba najlepszym pomysłem.
 
Macie jakieś sprawdzone preparaty na katar?:/
Z gardłem jakoś sobie radzę syropem prawoślazowym i tantumem jak boli. I jest ok. Ale katar mnie wkurza :/ Mam w domu jakiś sinomarin czy coś takiego, ale z tego, co wyczytałam, to to głównie woda morska, nie wiem, czy w czymś pomoże.
 
witam

rany jak si zrobiło wrogo jakos na wątku.... powiało chłodem w każdym razie...

ewa ja tam wole jak piszesz o tej temperaturze niz ciagle o grzecznym Franiu bo tylko mnie dołuje jakie to grzeczne dzieci mają inni, jak łądnie spią.. itp... ale to taka pozytywna zazdrosć bo wiesz ze ja Frania uwielbiam i jako I chciałam zostać jego teściową:D:-D

Ala wczoraj zasnęła po krzykach ale co z tego jak sie co pół godziny budziła... wkoncu dostała nurofen i położyłam się koło niej to zasnęła na dłużej i spała do rana z 1 przerwą...


Tunia wiesz w takich sprawach niepokojących sie nie zdawaj sie na nas bo my naprawde nei jesteśmy lekarzami. Nie widzimy tego więce często cięzko sie wypowiadać, a to że nikt nie pisze to zwykle znaczy że nie wie jak Ci pomóc a nie że ignoruje Twoje posty....
swoją drogą Zuzka juz w oczach ma "łobuzerstwo" widoczne wiec sie nei dziwie że ci psoci:-)
 
Tunia ja też nie mam pojęcia co Ci odpowiedzieć, mimo że mam 2 dziewczynki nie zetknęłam się z tym, ale tak jak pisałaś warto zrobić badanie hormonów, takie najprostsze na TSH kosztuje nie wiele, ale jakbyś poszła z małą do endokrynologa to Ci może coś więcej doradzi

Ewa na katar to ja kiedyś najlepiej lubiłam actifed, modafen i temu podobne, tylko nie wiem czy teraz są dostępne w aptece bez recepty, bo zawierają w sobie coś tak gotowe do produkcji chyba środków odurzających... ale działanie leku rewelacyjne, bo na kilka godzin w ogóle zapominasz że potrzebna ci jest chusteczka do nosa, nic nie leci i nos jest jakby czystszy, szczególnie zalecany ten lek był na stany kataru podczas silnej alergii

aaaaa
mój chory mąż dopiero wrócił od lekarza i robi nam śniadnko
 
reklama
Do góry