reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Ja tylko wpadam na chwilę. Tyle naprodukowałyście, że już nie pamiętam co czytałam.
Asia a jak u was z oczkiem? Bo z tego co pamiętam to Jaś miał przytkany kanalik, tak?
My bierzemy Luśkę do siebie jak się obudzi nad ranem - zwykle koło 5. Jak się przebudzi wcześniej to usypiamy ją w jej łóżeczku. W nocy nie je ani nie pije już od jakiegoś miesiąca.
 
reklama
Krolcia oby zdrówko już całkiem całkiem wróciło
te guzki a raczej guzek nie jest na skroniach jest z tyłu na czubku i tak trochę z boku ale nie całkiem:confused: no i dziś gadałam o tym z koleżanką, pomacała małej "to" i powiedziała ze to na pewno nie jest tłuszczak bo jej mały go miał (potwierdzony przez badania) i ze pod palcem inaczej był wyczuwalny niż to cos u Martynki:confused:
Sarka na fryzjera chcą doświadczenie w pracy co najmniej rok:no:
Wrublik ja mam też dobrą pierożarnię i nie tylko pierogi robią dobre :cool:
Ewa to świetnie że Franek w żłobku bez płaczu do pani "poszedł":tak:
Mamolka a jeśli chodzi o Mikołaja?:cool2:
Cristalrose no niby mam sprawdzoną lekarkę ale co pójdę do przychodni to zapominam o tym jej powiedzieć:baffled:
teraz i tak będę musiała sie wybrać po skierowanie dla dziewczynek na badania w kierunku e-coli:baffled:
 
ale mnie dzisiaj małż wkurza. cały dzień go nie ma. z pracy się spóźnił, potem kolega zadzwonił, że się samochód popsuł i czy może po niego jechać... no więc jak zobaczył moją minę to w biegu wykąpał Mikołaja i wyparował z domu i nadal go nie ma... nosz ku...wa. chyba zapomniał, że ma rodzinę. nie wiem co mu odbiło.

na jutro też miał plany, ale chyba jednak będzie je musiał zmienić bo ja mam ochotę połazic po sklepach - sama, bez dziecka! niech on siedzi w chacie z młodym. mały opiszczony po tych wakacjach naszych, poza tym idą zęby. niech mi oddadzą moje grzeczne dziecko!! mam dosyć dzisiejszego dnia.
 
Witam:-)
Wlasnie sie dowiwedzialam ze szwagier ma 5 przepuklin i musi byc jak najszybciej operowany:-(
A z dobrych wiadomosci to Jas nie wymiotuje i nawet tak nie marudzi:sorry2:
Powiedzcie mi czy biorac tabsy mozna zajsc w ciaze??Bo od kilku dni mam dziwne objawy tj zmiany nastroju, wilczy apetyt,nudnosci, bola mnie jajniki,@,ktora byla kilka dni temu byla duzo skromniejsza:unsure:
Thinka z oczka mi duzo duzo lepiej ale i tak co jakis czas mu sie oko zlepi:sorry2:
Aluska skontroluj to jak najszybciej dla swietego spokoju:tak:Trzymam kciuki zeby to nie bylo cos powaznego:tak:

Milego weekendu dzioluszki;-)
 
Cwietka wnioskuję z opisu , że to lekkie zapalenie spojówek. Przez tydzień bym obficie przemywała oczy kilkakrotnie w ciągu dnia rumiankiem jeśli nie ma uczulenia, albo świetlikiem. Jakby po tygodniu do dwóch nie przeszło to pewnie lekarz przepisze jakiś delikatny antybiotyk. Przy okazji bym masowała kanaliki.

Asia oczywiście, że można. Nawet podwiązanie nasieniowodów u mężczyzn nie zawsze daje 100 % gwarancji, bo bywa, że zabieg został źle przeprowadzony. Ale to już inna bajka.
 
Ostatnia edycja:
He1llo
~
Witam porannie i weekendowo.Plany na dzisiaj to sklep,obiad i może obskoczymy jeden cmentarz a pozostałe dwa we wtorek cmentarz.

Asia można,można nie ma 100% antykoncepcji...

Cos miałam napisać,ale z głowy mi wyleciało i jakiś malutki potworek strasznie mi tu dokucza przy lapie :/
 
witam wpadam na chwile bo musze szykowac sie na impreze. idziemy dzis na jubileusz 25 lecia małezenstwa mojej cioci. na 13 jest msza juz sie boje jak maly to wytrzyma bo akurat o 13,30 jest jego długa drzemka a w takich warunkach wiem ze nie zasnie wiec bedzie maga marudny no a potem w sali to pewnie bedzie biagac za dzieciakami także ciezko widze te jego spanie dzis ;/ i mam nadzieje ze w sali nie bedzie sliska podłoga bo tego mojego łazika to nie bede w stanie utrzymac
Asia duzo zdrówka zycze dla syna
renczysia miłych zakupów
 
Ja tylko się witam i uciekam bo jedziemy na weekend do teściów. Odezwę się więc dopiero w środę.
Asia oby Jasiowi szybko przeszły te wymioty bo szkoda malucha :-(. Lusia miała przetykany kanalik jak miała 5 miesięcy i od tej pory na szczęście ani odrobiny ropy.
 
reklama
asia- pewnie że można- ja już biorę tabletki pół roku i z każdym "okresem" są one coraz mniej obfite, tylko że ja robię co 2 miesiące test

kciuki za Jasia- może to jelitówka??

aLUŚKA - DLA mIKOŁAJA???-hmm wiesz on ma dużo zabawek( SORRY ZA CAPSLOCK), jak chcesz to tez coś z odzieży np koszulkę z długim rękawem na 12-18m-cy

Gratulacje z okazji rocznicy :)

Gosia wrócił małżonek?? mam nadzieję że zrewanżuje się pokaźna sumką na zakupy :)


cwietka- co do ropy- pierwszy raz miałam to ostatnio z dziećmi. Ja już wyszukałam sobie bakteryjne zapalenbie spojówek a to się okazało że zatoki. Przemywałam czarną herbata ale rumianek okazał się lepszy i szybciej było widać efekty także polecam
 
Ostatnia edycja:
Do góry