reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
dostałam jeszcze do jednego lekarza namiary i do niego jadę. dzwoniłam i tam gdzie ty mi podałaś i do tego drugiego i tu nam bardziej pasuje bo przede wszystkim od nas o wiele bliżej. sama wyprawa do Poznania chwilę nam zajmuje przez remonty i młody dzisiaj był wykończony w tą pogodę, a tam niestety byśmy musieli jeszcze cały Poznań pokonać. niestety naszym autem, w którym jest klima mąż pojechał do Irlandii, więc został nam ojca samochód i w tą pogodę w nim jest naprawdę gorąco więc padło na to, że jedziemy tam gdzie bliżej, a też sprawdzony lekarz.
 
Wrublik mam jednak nadzieję, że będziesz do nas zaglądać:(

U nas niestety gorzej bo kaszle strasznie i niestety sucho:/ Dzwoniłam do pediatry ale nie mogła nas dzisiaj przyjąć kazała dać zastrzyk, który dostałam w aptece ale... okazało się że zastrzyk stłuczony. Obdzwoniłam wszystkie apteki nikt mi nie sprzeda bez recepty na szczęście okazało się, że kuzynka ma jeden a że jest pielęgniarką to mu jeszcze zastrzyk przyszła dać. Teraz śpi ale strasznie mnie to martwi:( Chyba nocy nie prześpię tylko będę do niego zaglądać.
 
Ran nie ma. Postanowiłam działać jednym preparatem na dzień. Sudocream nie zadziałał. Linomag też nie. Dzisiaj jedziemy na bepanthenie i widzę poprawę, oby tak dalej.
Gosia gratulujemy wzorowych bioderek!:-)
 
Z tego, co czytałam, to w przypadku tormentiolu wszystko rozbija się o kwas borowy, który on ma w składzie. Łatwo wchłania się przez błony śluzowe i uszkodzony naskórek, a jest trudno usuwalny z organizmu (nawet u dorosłego, jeśli długo się go stosuje), może zalegać w wątrobie i uszkodzić nerki. Nie zaleca się stosowania go u noworodków. Gdzieś doczytałam, że w ogóle bezpieczny przy doraźnym stosowaniu jest dopiero od 3 roku życia.

Nie znam się na tym, ale ja bym na wszelki wypadek zrezygnowała z tormentiolu. Są inne preparaty.

***
A poza tym to cicho tu dziś ;)
Dzień mi jakoś nie wiem kiedy minął. Nic nie zrobiłam, zaczyna mnie boleć ząb (buu...), a na koniec jeszcze zepsułam biszkopta. Trzeba już zakończyć ten dzień.
 
No rzeczywiście cisza dzisiaj tutaj, ale pewnie wszyscy wykorzystali ładną pogodę ;-) Mam nadzieję, że jutro też będzie tak przyjemnie. My dzisiaj po raz drugi smakowaliśmy szpinak z ziemniakiem to troche lepiej poszło. Ewa a Franuś to już cały słoiczek wtrynia? Ja zastanawiam się czy już mu dać cały smaku, który polubił, czyli marchewka plus ziemniak....ale to nie ten wątek.
pozdrawiamy wszystkich i całujemy chorowitki ;-*
 
Witam z rańca.;-)
Wczoraj tak ładnie było a dziś szarówka jak na razie:-(. Może się poprawi...


Pierwsza noc bez kupy dzisiaj:tak:!!! Od razu tyłek inaczej wygląda. Swoją drogą jak to możliwe, że odpowiednio zbilansowane i delikatne mleko dla dziecka może powodować takie żrące kupy:baffled:?
Gdyby to było po piersi to mogłabym pomyśleć, że coś zjadłam a tak?

Udanej niedzieli.:happy2:
 
reklama
Do góry