reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

A mi się dziś śniła Antylopka że urodziła w 50tc....heh dobrze że to tylko sen...No i Wiolcia mi się śniła że spotkałam ją z Maluszkiem na spacerku i biegała nerwowo bo nie miała skarpetek dla Niego:-p Masakra jak to się człowiekowi miesza w tej głowie:)
 
reklama
No ja znów poce się w nocy bardzo, bo znów jestem pdziębiona, b olą mnie zatoki i gardło, szczególnie w nocy rano:// psikam hasco septem cały czas.
U nas śnieg pada jak szalony, jest już tak wszystko zasypane jak w bajce:) za oknem fajnie to wygląda ale wychodzić się nie chce, poza tym straszna ślizgawica.

crate ja tez nie mam szans u siebie na ZZO, szpitale tez u nas poprzepełniane a tam gdzie rodzić zamierzała zamykaja na czas mojego terminu, fajnie co!:/
Sarka
jedziemy na tym samym wózku. Ja się dzisiaj zapytam mojego lekarza jak jest na klinikach.
To jest druga opcja jeśli sie na załapię na Kamińskiego.
Będę jeszcze dzwonić po 1 grudnia, a nóż widelec remont się przesunie w czasie. Mam taką nadzieję.
 
jeju ja juz tez nie wytrzymuje.
Do terminu mam jeszcze chwile ale kazdy tylko kiedy to kiedy-i czemu jeszcze nie ze zaczyna mnie to dołować i tez sie stresuje ze sie nic nie dzieje... Nawet listonosz przyszedl i tez mówi ze ja jeszcze nie urodziłam.... kurde wkurza mnie ta gadanina...
 
moj szpital ma ten plus, ze daja zzo bezplatnie. oczywiscie nigdy nie moge byc pewna, ze sala doporodow rodzinnych bedzie wolna. ale jakby co, to telefon do mojego gina i wiem na pewno, ze on juz cos tam wymysli :)

wlasnie wysylam mojego po cytryny i sok malinowy, bo sie poce jak glupia. z domu dzis nie wychodze ...
 
Sarka
jedziemy na tym samym wózku. Ja się dzisiaj zapytam mojego lekarza jak jest na klinikach.
To jest druga opcja jeśli sie na załapię na Kamińskiego.
Będę jeszcze dzwonić po 1 grudnia, a nóż widelec remont się przesunie w czasie. Mam taką nadzieję.

ja Ci powiem że juz się nastawiłam na kliniki....wybieram się tam "pozwiedzać" ich "pałace" za tydzień we wtorek po wizycie u gina. A tez przeraża mnie to, że jak Kamińskiego będzie zamknięte to od razu większa ilośc rodzących na klinikach a sale do porodu rodzinnego tylko...dwie://// bosko po prostu
 
moj szpital ma ten plus, ze daja zzo bezplatnie. oczywiscie nigdy nie moge byc pewna, ze sala doporodow rodzinnych bedzie wolna. ale jakby co, to telefon do mojego gina i wiem na pewno, ze on juz cos tam wymysli :)

wlasnie wysylam mojego po cytryny i sok malinowy, bo sie poce jak glupia. z domu dzis nie wychodze ...
no to masz wielki komfort psychioczny, to bardzo dużo wiedzieć że ma się możliwośc wziąść ZZO i jeszcze liczyć na swojego lekarza...czasem mam wrazenie że piszemy tu co poniektóre z innych światów!!! u nas możliwości za żadne skarby nie ma a u Was jest i to bezpłatnie, szok
 
sarka u nas też jest znieczulenie bezpłatne... gorzej tylko z tymi salami do porodów rodzinnych bo u mojego gina w szpitalu jest ich kilka ale mam nadzieję, że nie trafię na oblężenie.
 
reklama
Do góry