reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

ciekawe co tam u Wiolci - ostatni sms byl 4 godz. temu, to juz moze Krzys sie pcha porzadnie na swiat :)

a co sie dzieje z aluśką??? dawno jej nie widzialam na forum ...
 
reklama
A mi dziewczyny tak internet zamula że się zastanawiam czy ja wkońcu mam 16 czy 1 mega dzisiaj buu. Normalnie szału dostanę:-(
Wiem co czujesz... mnie w połowie miesiąca się kończy transfer!!! Ale tylko do końca listopada bo już wypowiedziałam umowe!!! I biorę stacjonarny.

Ja dziś poszłam na SR. Oczywiście mój P. nie chciał iść... prawie wszystkie babki były z facetami :( ehhhh
Poza tym położna OK. Ma dyżur w dniu mojego porodu, więc obym na nią trafiła - nie ma to jaj znajoma twarz :)
Pokazała jak oddychać i porobiliśmy trochę ćwiczeń.
 
no to super wieści od Wiolci... hehe a tak jak bym wiedziała tu jeszcze zajrzeć... no to już dwa chłopaczki nam są :D
 
ŁŁŁŁŁŁŁaaaaaaaaa Wiolcia kciuki kciuki :-D :-D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja juz wróciłam, wdtąpiłam jeszcze w podrodze do Yska i wydałam 100 zł :-/ ... pare pierdułek...

Wiktor mój diabeł niemiłosierny ale pogadaliśmy sobie i wyszło że ma obawy że jak się Milena urodzi to będzie dla mnie ważniejsza i ją bardziej będę koechać!!!!!!!!!!!!!! aż mu łezka poleciała:(......... wyjaśniliśmy sobie co nieco, jeszcze dziś oglądaliśmy film z pierwszych dni życia Wiktorka, więc miałam się czym podeprzeć, że przecież nim też się musiałam b. dużo zajmować jak był malutki itp, niby zrozumiał ale gdzieś w tym małym serduszku widać tli się obawa, cholera:(
 
No to rozpakowanie pełna para idzie!!! A ja jak do mnie dotarło, ze juz praktycznie zaraz moge byc po to...Zaczełam się bac jak cholera, szczególnie o Lolka...
 
ale patrzcie- każde kolejne usg "mówiło" że miał być taki duży a tu taka kruszynka się urodziła :)

ale jej zazdroszczę że już ma Krzysia po tej stronie brzuszka!

wynalazłam że 2,5 tyg temu miał ważyć prawie 3400g :)
 
Ostatnia edycja:
ŁŁŁŁŁŁŁaaaaaaaaa Wiolcia kciuki kciuki :-D :-D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja juz wróciłam, wdtąpiłam jeszcze w podrodze do Yska i wydałam 100 zł :-/ ... pare pierdułek...

Wiktor mój diabeł niemiłosierny ale pogadaliśmy sobie i wyszło że ma obawy że jak się Milena urodzi to będzie dla mnie ważniejsza i ją bardziej będę koechać!!!!!!!!!!!!!! aż mu łezka poleciała:(......... wyjaśniliśmy sobie co nieco, jeszcze dziś oglądaliśmy film z pierwszych dni życia Wiktorka, więc miałam się czym podeprzeć, że przecież nim też się musiałam b. dużo zajmować jak był malutki itp, niby zrozumiał ale gdzieś w tym małym serduszku widać tli się obawa, cholera:(

ojj ciężki orzech do zgryzienia - w końcu od ponad 5 lat był oczkiem w w głowie rodziców, a teraz musi się podzielić i miłością, i uwagą rodziców. To musi być trudne. Najważniejsze to wciągnąć go w rolę starszego brata- bardzo potrzebnego , wręcz idealnego. Trzymam kciuki żeby wszytko się ułożyło jak najpomyślniej!
 
reklama
Do góry