reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Tygrysku zima to mało powiedziane:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

zima.jpg
 

Załączniki

  • zima.jpg
    zima.jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Kokusiu zdrowka dla Natalki:tak: U nas poki co spokoj, mam nadzieje, ze goraczka byla tylko jednorazowa. Ja na samo slowo angina jestem chora. Filip od konca listopada mial juz 3 anginy i jakby mial miec po raz kolejny to czekaja nas konkretne badania, bo to nie jest normalne. Ostatnio przy anginie mial po 40,5 stopnia goraczki, a ja bardzo sie boje takich wysokich temperatur. Moja siostra po urodzeniu synka miala anginy co 1,5-2 miesiace i pomoglo dopiero wyciecie migdalkow. Teraz ma spokoj.

Agaciu ja mam zakupione czesciowo. Dla Filipka kupilam w zeszlym roku na wyprzedazach, balam sie jak bedzie z rozmiarem, ze moze byc za maly, ale jest nawet ciut za duzy. Ostatnio z ciekawosci mierzylam mu zeszloroczne sandalki, bo kupilismy mu troche przyduze i sa jeszcze dobre, takze z butami mamy spokoj. Chyba nie urosly mu przez ten rok za bardzo stopki. Z dziewczynkami jest troche gorzej, bo musi miec i sportowe butki i bardziej eleganckie. Na razie Zuzia ma tylko adidaski. I zawsze mam problem z kolorem, jaki kupic zeby do wszystkiego pasowalo:sorry: A dla dziewczynek to wszedzie roz, a ja jestem jakas antyrozowa.

A swoja droga jaki kupujecie rozmiar Waszym maluchom?

Boze dziewczyny jak mi wlosy wypadaja:szok: Wszedzie moje klaki, lenie sie jak pies. Ja w ciagu ostatnich 5 lat to bylam albo w ciazy albo po porodzie:-D W ciazy w ogole mi nie wypadaly, a po porodzie to normalne, ze wypadaja w ilosci porazajacej. I nie pamietam czy to jest normalne, czy jest to zwiazane z przesileniem wiosennym:eek:
 
Ostatnia edycja:
Madzienko:szok::szok::szok: Zabilas mnie tym zdjeciem:szok:
U nas sniegu praktycznie tyle co nic, teraz cos sypie, ale pewnie i tak zaraz stopniej.
 
U nas nie pada ale za to straszny wiatr. Wcześniej zabrałam Janka z przedszkola bo coś mi chrypi, mam nadzieję, że po weekendzie w domu wydobrzeje. :tak:

Ja jeszcze nic nie kupiłam, mam jakąś jedną kurtkę dla Janka i powoli się rozglądam za nową. Ale muszę się z Jaśkiem wybrać bo on ma długie łapy i muszę mu wszystko przymierzać. 110 z HM są dla niego za małe, tzn. ogólnie dobre tylko rękawy za krótkie. Ze spodniami też mam problem bo on chudzina straszna i spodnie dobre na długość zawsze z tyłka zjeżdzają, na szczęście są te gumki w spodniach to ma pościągane :-) I z rajstopami mam kwas, bo Janek ma długie stopy i rajstopy na jego rozmiar mają małe stópki które po 2-3 tygodniach ma przetarte. Większe rajtki stopy mają dobre ale są za długie :baffled:

Buty Janek ma, bo miał kupowane na jesieni nowe takie za kostkę, a poza tym ma jeszcze adidaski i conversy które są jeszcze troszkę za duże. Poza tym M. w maju leci do stanów to mu kupi nowe buciory.

Zapominajko jak psiula?
 
U mnie też jest biało...

A psica koleje, na razie jeszcze przeciwbólowe leki działają, więc jest ok. Wieczorem może dostać kolejne. Biedna jest strasznie no i pokazuje wszystkim. Ale aktorzy o jedzenie i bez żadnych skrupułów wykorzystuje swój stan. Więc jest i humorystyczny akcent.
Jutro zmiana opatrunku i będzie wiadomo, czy tam jej się nic strasznego nie dzieje.

Iggy smarka, ale nie jakoś strasznie więc do przedszkola poszedł. Zobaczymy czy uda mi się go postawić na nogi przez weekend.
 
Zapominajko a co sie psinie stało??
Mysza a po ile kupuje conwersy dzieciece???
i dla doroslych :)
dużo są tańsze niż u nas??
Madziu szoku dostałam widząc to zdjęcie....
 
reklama
Tygrys Janek ma takie
Converse
Converse

to za takie modele w outlecie M. płaci około 20-25 $ więc trochę taniej niż w normalnym sklepie.

Za nasze tzn. dorosłe bardzo różnie M. czasami na swój rozmiar (polskie 48-49) znajduje na 9,99$ Ale ceny są tak od 20 do 30 dolarów.

Pyciolek Janek ma teraz 27-28.
 
Do góry