reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam
Agatkas miłego wypoczynku, mi trochę na tych wakacjach brakuje wody, a nie mam w pobliżu ani jezior ani morza :-(.
Zapominajko dobrze, że z malutkim już lepiej, Maja ostatnio też chorowała i to przed samym wyjazdem ale na szczęście szybko jej przeszło.

Czeka na mnie masa prasowania i nie wiem kiedy się za to zabiorę bo mi gorąco jak prasuję w taki upał. Chyba tez się napije kawki, może mrożoną bo na ciepłą nie mam ochoty.
 
reklama
hey Kochane


U nas jak zwykle upałłłłłłłł :/
Dzisiaj wieczorem jedziemy do Wawy do koleżanki, która ma miesiąc starszego Borysa.
Bęziemy same z dzieciakmi przez cały tydzień i jeszcze z 8 psami bo ona ma hodowle dogów no i plus 2moje :D
Zaraz lecę sie pakować.
 
u nas burza:) i deszczyk superasnie jest czym oddychac:) Fifi biega po mieszkaniu i jak tylko walą grzmoty to woła buzia buzia!!:) czad:)
Pyciol to straszne ze teraz musisz gotowac dzien w dzien heheh taka kara cie spotkała:) ps ja dzis robie wlasnorecznie pyzy z mieskiem:)
marzycielko udanego pobytu w stolicy:)
ponawiam apel do Agaci!!!!!!!!!!!!!!!odezwij sie !!!!!!!!!!bo cos mi sie te twoje opisy nie podobaja.....:(
do Kajki rowniez !!!!!!!!!!!! hop hop!!!!!!!!!!!!!!!!

Agatkas widze cie!!!!!!!!!!!:)
 
Kochane moje ja się żegnam na dwa tygodnie, chyba ze znajdę gdzieś sieć to się odezwę. Wyjeżdżamy o 3 w nocy więc kończę prasować i idę spać.
Buziaczki dla wszystkich!!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Cześć dziewczyny
U nas wszystko ok.

Mati cos ostatnio nie chce mi pić mleka na noc ... wypija 100ml i już więcej ani rusz.

agatkas miłego urlopowania.
 
witajcie kochane...

jakoś nie chce mi się ostatnio pisać,wszytsko mnie przytłacza...:zawstydzona/y:
zaczynam szukać pomału jakieś pracy,zobaczymy co z tego wyjdzie...Zanplo a jak u Ciebie z poszukiwaniami?

Tygrysie Ty na urlopie czy w robolu bo już rachubę straciłam:-D?
Agacia zdjęcie na nk jest very sexi:-)jak by miało co to chyba by mi stanęło:szok::-D
 
reklama
witajcie kochane...

jakoś nie chce mi się ostatnio pisać,wszytsko mnie przytłacza...:zawstydzona/y:
zaczynam szukać pomału jakieś pracy,zobaczymy co z tego wyjdzie...Zanplo a jak u Ciebie z poszukiwaniami?

Tygrysie Ty na urlopie czy w robolu bo już rachubę straciłam:-D?
Agacia zdjęcie na nk jest very sexi:-)jak by miało co to chyba by mi stanęło:szok::-D

Pyciolku a coz to cie tak przytłacza??? ze do pracy chcesz juz isc???

a ja juz po urlopie w pracy:( a tak mi sie nie chcialo wracac buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
glowa mnie dzis tak bardzio boli
 
Do góry