reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Bartek od kilku dni wstaje najpóźniej o 6 :baffled:

Na nocniku nie bardzo chce siedzieć :sorry2:

Ale powiem Wam, że późno Wasze dzieciaczki chodzą spać, Bartek o 19 już śpi - a my mamy wtedy czas dla siebie, no chyba że mężuś jest w pracy to ja mam czas dla siebie ;-) można poczytać lub pooglądać film :tak: bo przy małym to nie bardzo :sorry2:
 
reklama
:wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)crazy::angry::growl::growl::hmm:

od rana sprzatam tak jakos mam ze jak jest taka pogoda to mnie na sprzatanie bierze:-D umylam ladnie podłogi zmienialam posciel a ten łobuz wzioł sobie ciasteczko teraz na topie u nas herbatniczki z lu petitki z mlecznym nadzieniem i podłoga umazana posciel rowniez :hmm: oproznilam odkurzacz a maly wszystko wysypał z worka :angry:

Kacper kiedys tez chodził spac o 19 nawet zybciej czasem ale tak mu sie jakos przestawiło i nawet sie przyzwyczaiłam i tak mi dobrze bo moge rano troche dłuzej pospac:tak:

Wyrazy współczucia dagulla. Wiem,że to żadne pocieszenie aleto są uroki naszych szkrabów :-) Nie denerwuj się już tak strasznie,moja też zawsze coś napocha właśnie jak jest posprzątane :-)
 
Bartek od kilku dni wstaje najpóźniej o 6 :baffled:

Na nocniku nie bardzo chce siedzieć :sorry2:

Ale powiem Wam, że późno Wasze dzieciaczki chodzą spać, Bartek o 19 już śpi - a my mamy wtedy czas dla siebie, no chyba że mężuś jest w pracy to ja mam czas dla siebie ;-) można poczytać lub pooglądać film :tak: bo przy małym to nie bardzo :sorry2:
to dlatego wstaje o 6:-Dmoj chodzi o 20 i wstaje o 6-7:-D
 
Kacper kiedys tez chodził spac o 19 nawet zybciej czasem ale tak mu sie jakos przestawiło i nawet sie przyzwyczaiłam i tak mi dobrze bo moge rano troche dłuzej pospac:tak:

to dlatego wstaje o 6:-Dmoj chodzi o 20 i wstaje o 6-7:-D

to ja już wolę wstawać rano , a za to mieć wieczorkiem czas na relaks :tak:
zresztą nie wiem czy to od tego zależy, bo ostatnio parę razy zdarzyło się że wróciliśmy do domu później, przez co później też Bartek szedł spać, a im później się kładł tym wcześniej wstawał :confused: to może powinnam go kłaść o 16 , hahah, to spałby do 9 :-p:-p
 
Normalnie się tu znalexć nie mogę :)

Iggy ok 19 idzie się kąpać, i do 20 najczęściej już śpi. Nie ma sztywnej godziny, to on decyduje kiedy jest zmęczony. A wstawać potrafi różnie. Czasem o 6, czasem 7.30

Ja sobie nie wyobrażam, że miałby zasypiać np o 23.
 
reklama
W ogóle jak pisze posty to raz wyskakuje mi mi okienko pod wszystkimi postami a raz otwiera się nowa strona także nie wiem o co kaman....
Też tak miałam :no:
Ale powiem Wam, że późno Wasze dzieciaczki chodzą spać, Bartek o 19 już śpi - a my mamy wtedy czas dla siebie, no chyba że mężuś jest w pracy to ja mam czas dla siebie ;-) można poczytać lub pooglądać film :tak: bo przy małym to nie bardzo :sorry2:
I dlatego sobie tak długo śpią :-D:-D:-D
Mati spi o 20:00 i wstaje różnie - dzisiaj np. 0 6:50, a przeważnie to tak około 7:30 , zdarza się, że śpimy do 8:00.

to ja już wolę wstawać rano , a za to mieć wieczorkiem czas na relaks :tak:
zresztą nie wiem czy to od tego zależy, bo ostatnio parę razy zdarzyło się że wróciliśmy do domu później, przez co później też Bartek szedł spać, a im później się kładł tym wcześniej wstawał :confused: to może powinnam go kłaść o 16 , hahah, to spałby do 9 :-p:-p
I tak samo jak u Ciebie , nieważne o której pójdzie spac i tak wstanie o swojej godzinie czyli 7-8.
 
Do góry