reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dzień Dobry !
Ja z Emilką jesteśmy u moich rodziców w Mikołowie,wczoraj przyjechaliśmy tu wieczorkiem bo mój mężowy stał całą noc w kolejce w Tychach za prawkiem na C no i jest ósmy na liście ale teraz musi czekać na list polecony czy się dostał czy nie! A że nie lubie być ostatnio sama w nocy w domu to pojechaliśmy do mikołowa...
Ale noc mieliśmy fatalną Emi obudziła się o 2 w nocy i nie spała do 4 po czym zasnęła bidulka i spała do 7... Wyszła jej jakaś wysypka na pupci i w miejscach intymnych i strtasznie ją to swędzi... Masakra!!!
Co do zasypania mojej to ona od dwóch miesięcy chodzi spać ok 22 a w ciągu dnia idzie spać ok 13 i śpi godzinke a czasem dwie to zależy...
U nas dziś pogoda słoneczna ale straszne wiatrzysko .....
W ogóle jak pisze posty to raz wyskakuje mi mi okienko pod wszystkimi postami a raz otwiera się nowa strona także nie wiem o co kaman....
 
Witajcie;
mnie w tym nowym wyglądzie denerwuje, że nie widzę od razu w którym wątku jakieś nowości.

Pyciolek gratuluję.

Agatkas widzę, że nie tylko ja się zastanawiam :) Mam nadzieję, że pomysłu nie skopiujemy
 
jadłyscie ten kebab z knorra bo ja sie uzalezniłam od tego :D
Ja też uzależnioa :tak::-):rofl2: robię srednio raz w tyg tylko mięsko marynuję w tej przyprawie z odrobiną oliwy całą noc dodaję łyżeczkę miodu a potem panieruje w pokruszonych płatkach kukurydzianych i jest obłędne jk z KFC tylko jakie tuczące:zawstydzona/y:ale Tomek mnie motywuje bo tez uwielbia i sie tak nakrecamy :-D
U nas tez wietrzysko, choc na razie tez piekne słoneczko musze sie ruszyc po pomidorki do tej tortilli zamin nastapi zmasowany atak tej wichury brrrr...
Co do nocniczka to i owszem siadamy czasem Pati sama sie rozbierac zaczyna pędzi z nocnikiem na przedpokój siada i nic mowi nawet że psiiiiii psiiii ale smieje sie przy tym nic nie robi, jak sie jej znudzi wstaje i tyle jeszce nic nie zrobiła do srodka ja jej na siłe siedziec dłuzej nie kaze przyjdzie czas na to mysle ze tak ok maja czerwca bedzie cieplej i lzejsze ubranka.
 
Witam poniedziałkowo
U nas też okropna wichura, a tak było wczoraj ślicznie.
Nie moge sie przyzwyczaic do tego wyglądu:no:
Kebaba z knora jeszcze nie jadłam, wiec skoro tak zachwalacie, to chyba trzeba zrobic;-).
Wczoraj byłam u babci na obiadku, najadłam sie jak głupia, a na deser jeszcze były swojskie pączki, galaretka, no i moja karpatka, tak sie opchałam, ze myslałam że pęknę. Póżniej pojechałam jeszcze z dzieciakami do bawialni i do domku dotarlismy o 19, niedziela minęła nie wiadomo kiedy.

Agga, a gdzie męzowy za tym C, moze też bym sie ustawiła w kolejkę:-D:szok::-D i jeździłabym wtedy na zmianę ze swoim, tylko co ja z dzieciakami zrobię:confused:
 
Witam poniedziałkowo
U nas też okropna wichura, a tak było wczoraj ślicznie.
Nie moge sie przyzwyczaic do tego wyglądu:no:
Kebaba z knora jeszcze nie jadłam, wiec skoro tak zachwalacie, to chyba trzeba zrobic;-).
Wczoraj byłam u babci na obiadku, najadłam sie jak głupia, a na deser jeszcze były swojskie pączki, galaretka, no i moja karpatka, tak sie opchałam, ze myslałam że pęknę. Póżniej pojechałam jeszcze z dzieciakami do bawialni i do domku dotarlismy o 19, niedziela minęła nie wiadomo kiedy.

Agga, a gdzie męzowy za tym C, moze też bym sie ustawiła w kolejkę:-D:szok::-D i jeździłabym wtedy na zmianę ze swoim, tylko co ja z dzieciakami zrobię:confused:

No wiesz co trochę za późno :-) bo to było dzisiaj rano o ósmej ale to prawko jest za darmo z uni dlatego kolejka już była od soboty mimo że mąż stał tam całą noc to i tak nie wiadomo czy się dostanie ...
 
jacie ale czasy żeby prawko dostać to w kolejce trzeba stać?!?
my rano załatwiamy się na nocnik bo zawsze o stałaej porze to się u nas robi ale gorzej w ciągu dnia często go wysadzam i nieraz się uda ale nie zawsze i jak narazie to też nie zmószam go do siedzenia ale zachęcam może nam się uda
 
reklama
No było by superowo:-)

moja Emilka to z nocnikiem tak różnie ... czasami się ją posadzi i coś zrobi a czasami może siedzieć i nic. staramy się ją sadzać zawsze po przebudzeniu i wtedy zazwyczaj jest siku... a w ciągu dnia różnie to bywa ... ale zeby usiedziała to musimy jej dawać coś do zabawy np pilot albo telefon :-)
 
Do góry