reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Olcia i Tygrysku dzieki;-);-);-);-)

Olcia torty bombowe, a widzials ceny takich tortow, bo u nas to za taki malutki z podobnymi chca 140zl....:-(

w cenach się jeszcze nie orientowałam,
moja mama zawsze zamawia w takiej cukierni u nas w Zabrzu, torty są tam fantastyczne w smaku, prawdziwa rewelacja, no i ostatnio płaciła chyba 60 -80 zł ( ale pewności nie mam ), no wiadomo nie z takimi dekoracjami, bo tort był dla 95 letniego dziadka :-D ale też super wyglądał :tak:
zapytam przy okazji ( może w poniedziałek ) jak to u nich wygląda cenowo, jak będę wiedziała to napiszę.
 
Ja trochę orientowalam sie to u nas cena kg tortu smietanowo-owocowego kosztuje ok.40zl...:tak:
A u nas 25 zł za kg, tez z owocami i bitą śmietaną i przepyszny.

Co do baseniku, to nie odpowiedziałam, zbo cięzko radzić w takiej sprawie, też bym chyba odpuściła, bo Niuńka jeszcze mała, ale z chłopcami chodziłam jak mieli katar i byli przeziębieni, ale byli wtedy starsi, mieli po 4-5 lat
 

Mamusia super te torciki

Dzieki Blizniaczku

Basen podarujemy sobie dzisiaj:tak::tak::tak:jak wszystko bedzie ok to pojdziemy sobie w poniedzialek albo wtorek bo P ma urlop:tak::tak::tak:macie racje nie ma co ryzykowac:-)
 
reklama
Beciaczek no wiesz...Ty mnie normalnie zawstydzasz:-p:-D
A z tym pierdzieleniem głupot to skąd znasz?Ten męża rodzinka taka mądra???

no wiesz, chciałam Ci humorek jeszcze bardziej poprawić, i nakręcić, heh:-D:-D:-D:-Dnie no super, dlatego sobie żartuję, bo ja tez wariata dostaję, jak tyle męża nie widzę:-p

a ten drugi temat to pozostawię bez komentarza:sorry2::tak:

a u mnie obiadek sie jeszcze pichci, troche późny, ale dlatego, że mężu później wraca, no i moje biegi tez dzis popołudniowe:dry:...ale co tam popołudniu tez fajnie jest:tak:

a jeśli o torty chodzi, to owszem podobaja mi się te kolorowe, ale ja jakos wolę staroświeckie, domowe sposoby:sorry2::tak:więc nawet jak z cukierni zamiawiam to właśnie taki tradycyjny...a do tego ja strasznie nie cierpię lukru:no:bleee...więc takie co sa tak obficie oblane, to przez gardło by mi nie przeszlo:no:a takie z kremikiem sa pychotka...po za tym ja bym taki fajny, świeży chciała zrobić, co i Wiki będzie mógł zjeść, a takiemu to ja nie bardzo ufam, jeszcze zaszkodzi, albo cos:confused:
 
Do góry