reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Madziu załóżcie na wózeczek folie przeciwdeszczowa ona ochroni Julcie przed wiatrem wtedy sie bedziecie mogły troszke przespacerować:tak:takie mroźne powietrze jest zdrowe:tak:
Kurcze fatalnie z tymi filiżankami.

Masz racje Tygrysku, tak zrobie jak troche wiaterek ustanie, na razie mało głowy nie urwie a bylam tylko na chwilke na balkonie po suszarkę:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Mam tylko nadzieje że kase mi oddadzą:sorry:
 
reklama
Ja też dostałam kolejne zaproszenie:tak::tak::tak:chyba mnie tam ktoś lubi

Witajcie u nas dzisiaj zimno jak cholera...wieje wiatrzysko...wiec znowu w domu siedzimy, niedlugo zwariuję od tego siedzenia:tak::tak::tak:

Jeszcze na dodatek kupilam sobie super filizaneczki na allegro i przyszly rozwalone:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam nadzieje ze zwroca mi kase:eek::eek::eek:wlasnie pisze do nich maila
Madzienka no rzeczywiście masz dużo szczęścia do tego streetcomu. A powiedz mi udzielasz się na ich forum i czy dużo raportów wysyłasz? Bo ja już nie wiem czym oni się kierują:confused: Też bym sobie chętnie potestowała bo lubię dostawac coś za darmo a tu od pieluszek cisza. A tyle fajnych kampanii było i na niektóre to nawet ankiety nie dostałam do wypełnienia:-(

U nas pogoda też byle jaka i nie wyłazimy bo Nati się troszkę podziembiła i leje jej się z noska
 
Marzycielko, a co Ty będziesz znów robic za kolor?

Cześć dziewczyny


Marzycielko czyzby eksperymenty z włosami :-D?

chyba cos ominelam...jakie zoltko:szok::-D??

Marzycielko, poproszę o fotkę, chciałabym zobaczyć to żółtko :-D
niego...

pokaz to zółtko;-)


Dziewczynki żółtko miałam do 12 rano a potem walnęłam sobie intensywną miedz.
Zawsze mi się taki kolor podobał.
Zdjęcia wstawiłam.
Ale chyba głupio wyglądam:sorry2:

A na dworzu super.
Lubie taką mroźną pogodę.:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
juz jestem, bylismy u tesciow,i na cmentarzu i tak szybko zlecialo, a dzis jestem juz chora, bo byla tak zimno na cmentarzu, a ja czapke zapomniala wziac, no i mialam dzis 38 stopni w nocy:szok:, ale na szczescie nic mnie nie boli, nie kicham tylko mialam dreszcze, i stawy mnie bolaly, wiec mam nadzieje ze szybko mi przjdzie
To kuruj sie biedulko, też coś ostatnio często chorujesz, może trzeba wziąc jakieś witaminki na wzmocnienie

Jeszcze na dodatek kupilam sobie super filizaneczki na allegro i przyszly rozwalone:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam nadzieje ze zwroca mi kase:eek::eek::eek:wlasnie pisze do nich maila
Gratuluję kolejnej kampanii i życzę powodzenia w walce ze sprzedawcą.
Ja ostatnio zamówiłam dla mamy i jej koleżanki taki sprzecik:
KOMBIWAR HALOGEN OVEN - Przepisy+instr wysy gratis (787598496) - Aukcje internetowe Allegro
i niestety jeden zestaw przyszedł połamany, facet nie chce uwzględnić reklamacji bo trzeba było otworzyc przy kurierze, a mnie nie było przy odbiorze, wiec dał pracownikowi i sobie pojechał, na drugi dzień się okazało że jest uszkodzone i du...
 
witam Kochane,

u nas też pogoda do niczego,
czekam na mężusia, jak z siłowni wróci i idę biegać,
rano nie byłam, bo mam jakies problemy ze wstawaniem ostatnio,
nie wiem co się dzieje,
zwlekliśmy się wszyscy dopiero o 9.

no i wczoraj kupiliśmy juz bramke na schody, bo Wiki juz tak zasuwa z pokoju do pokoju, że musiałam go ciągle pilnować, żeby mi nie spadł, a teraz może juz szaleć do woli:tak:

Zdrówka dla naszych dzisiejszych solenizantów!
dzien dobry. Siedze sobie w pracy.:zawstydzona/y:
tak w skrocie.
Lutus chory, strasznie teskni za mna, jak wychodze to zaczyna strasznie plakac:-( Przykro mi

Milego dnia dziewczynki, postaram odezwac sie popoludniu

Cyprysiowa, zdrówka dla Lutusia, miejmy nadzieję, że to tylko początkie i Lutuś wkrótce się przyzwyczai, a teraz to na pewno dlatego, bo chorutki, buziaczki i głowa do góry

A oze to ta trzydniówka ?

no też tak pomyślałam

no i mialam dzis 38 stopni w nocy:szok:, ale na szczescie nic mnie nie boli, nie kicham tylko mialam dreszcze, i stawy mnie bolaly, wiec mam nadzieje ze szybko mi przjdzie

szybkiego powrotu do zdrówka Mamusia, a na drugi raz pamiętaj o czapce;-):tak:

Jeszcze na dodatek kupilam sobie super filizaneczki na allegro i przyszly rozwalone:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam nadzieje ze zwroca mi kase:eek::eek::eek:wlasnie pisze do nich maila

:szok:no wydaje mi się, że to ich odpowiedzialność zapakować tak, żeby się nic nie stało, a przynajmniej umieścic jakiś napis ostrzegawczy, żeby się delikatnie z tym obchodzić, powodzenia Madziu
 
reklama
Do góry