reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Beciaczku na szczęscie niedużo ale zawsze szkoda...

Mamusiu
my też Tobie życzymy zdróweczka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A ja mam pytanie do mamusiek kuchareczek...

jak w przepisie dla maluchów jest podane żeby dodać kaszkę Nestle Sinalc czym mogę ją zastapić???
 
reklama
to niesprawiedliwe :no: Wy co chwilę dostajecie coś do testowania ze Streetcom'u a ja nic :sorry2::sorry2: nawet nie mialam teraz żadnych ankiet do wypełnienia, o farbowaniu ani nic :-( buuu, chyba mnie tam nie chcą :-(
 
Madzienka no rzeczywiście masz dużo szczęścia do tego streetcomu. A powiedz mi udzielasz się na ich forum i czy dużo raportów wysyłasz? Bo ja już nie wiem czym oni się kierują:confused: Też bym sobie chętnie potestowała bo lubię dostawac coś za darmo a tu od pieluszek cisza. A tyle fajnych kampanii było i na niektóre to nawet ankiety nie dostałam do wypełnienia:-(

U nas pogoda też byle jaka i nie wyłazimy bo Nati się troszkę podziembiła i leje jej się z noska
Kokusiu to tak jak my....od pampersów nic a nic.....dopiero teraz ta ankieta o farbowaniu..... może z graniera bedą farby to bym sie uchachała.....:-p

u nas tez wiatrzysko,ale my sie chyba przejdziemy po pampersiki do Lidla....kurcze niestety musimy kupic Mari tansze pampersy ,bo do 10 trza zyc,a z kasa krucho....ale moze akurat okaza sie dobre dla niej.....

Ściskam chorutkie mmauski....szczególnie nasza Mamusie....bo faktycznie ostatnio czesto chorutka:*
 
Witamy słonecznie choć wietrznie z Warszawki:-)

Dużo zdrowka Mamusiu
0311 017.jpg
 
to niesprawiedliwe :no: Wy co chwilę dostajecie coś do testowania ze Streetcom'u a ja nic :sorry2::sorry2: nawet nie mialam teraz żadnych ankiet do wypełnienia, o farbowaniu ani nic :-( buuu, chyba mnie tam nie chcą :-(
ja rowniez nic nie dostaje
Ściskam chorutkie mmauski....szczególnie nasza Mamusie....bo faktycznie ostatnio czesto chorutka:*

dzikuje
na 17.00 ide do lekarza, ale oczywiscie prywatnie, bo w panstwowych to nigdy niema miejsca, i tak placimy czlowiek te skladki, a musi wywalic 140zl na wizyte prywatnie, ehhhhhhhhhh..........
 
to niesprawiedliwe :no: Wy co chwilę dostajecie coś do testowania ze Streetcom'u a ja nic :sorry2::sorry2: nawet nie mialam teraz żadnych ankiet do wypełnienia, o farbowaniu ani nic :-( buuu, chyba mnie tam nie chcą :-(

Ollcia a zaglądasz na ich stronke bo ta ankieta jest w strefie eksperta....

Kokusiu to tak jak my....od pampersów nic a nic.....dopiero teraz ta ankieta o farbowaniu..... może z graniera bedą farby to bym sie uchachała.....:-p

u nas tez wiatrzysko,ale my sie chyba przejdziemy po pampersiki do Lidla....kurcze niestety musimy kupic Mari tansze pampersy ,bo do 10 trza zyc,a z kasa krucho....ale moze akurat okaza sie dobre dla niej.....

Ściskam chorutkie mmauski....szczególnie nasza Mamusie....bo faktycznie ostatnio czesto chorutka:*

Kanuś
najwazniejsze musisz wyslac im to oświadczenie!!!!

A co do pampersów Toujours z Lidla dla nas są super, używam ich w ciągu dnia i moge polecić i cena 25zl super
 
reklama
Czesc dziewczyny my juz jestesmy z powrotem
I jestem załamana, dostalismy skierowanie do szpitala na rutynowe badania. Najbardziej mnie przeraża fakt , że będą robić mu gastroskopie :-(, przez weflon wpuszcza mu płyn który doprowadzi go do letargu i wprowadzą rurkę która pobierze z żoładeczka jakieś wiązki :-(.
A najśmieszniejsze jest to, że powód , że idziemy do szpitala to to , że jesst na 3 centylu zadnych innych objawów. Badania krwi przejrzała, które są dobre, badanie moczu, dobre, osłuchała go i pytała sie co je i koniec.
No i przy okazji zobaczyła ze ma mała przepukliną :-(.
A jechałam tam z nadzieją ze moja pediatra przesadza i uzyskam same dobre wiadomości.
Powiedziała ze to moja decyzja czy pójdziemy do szpitala czy nie. Na czwartek umówiłam się jeszcze prywatnie do pediatry - podobno bardzo dobry - i zobaczymy co powie.

Zaraz Was nadrobie.
 
Do góry