reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
u nas grzmi i nie wiem czy wychodzic czy nie :sorry2:

Madzienko, mężowy już dostał polecenie zakupić granulki jak będzie wracał z pracy, a dziąsełka chyba też mamy trochę nabrzmiałe, w ogóle nie pozwala mi ich dotknąć :-( oby te zęby już wyszły!
 
Dziewczyny mam gorąca prośbę:-)Pomóżcie w ułażeniu jakiejś rymowanki zachwalający jakis owoc prooszę:hmm:

Jabłuszko - arystokrata

Jestem owocem złośliwym
nie dam się zjeść byle komu
zgniję, zgniję, żebyś mnie
nie zjadła

Jestem owocem złośliwym
zaproszę w gości robaki,
które zabiorą mnie trochę
tylko po to
żebyś mnie nie zjadła

Jestem owocem złośliwym
schowam się w gęstej trawie
byś nie mogła mnie skosztować,
żebyś mnie nie zjadła

:-D:-D:-D:-D
 
Landryna,wycalowalas mojego zieciunia:-)??
My wlasnie wrocilysmy,deszcz nas wygonil z dzialki i w tym deszczu wracalysmy do domu,ale jest 30 stopni wiec nawet malej nie przeszkadzal:sorry2:
To jest usprawiedliwienie na to,ze matka gapa nie wziela folii przeciwdeszczowej:-D
Ale kto by sie spodziewal:szok:
 
I doczytalam Was,korzystam,a raczej juz powinnam powiedziec korzystalam z sekundy ciszy:sorry2:
Moje dziecko chce mnie wykonczyc...wrzeszczy i wrzeszczy i tak w kolko...:szok:
 
A u nas ząbkowania brak:-:)-(
Tygrysku u nas też pusto......:zawstydzona/y::tak:
hey


Chciałyśmy Was pozdrowić i ucałować .
Oliwka rośnie i zmienia się z dnia na dzień. Gaduła i mały terrorysta :-D

Cierpimy z upałów ponieważ u Nas na 10 piętrze naprawde jest jak w duchówce:sorry2: Wiatrak chodzi non-stop a i tak jest makabra.

Chciałam też przekazać , że dzisiaj odebrałam bardzo dobre wyniki cytologii i jestem pod tym wzglęgem zdrowa jak ryba.
Problemem jednak będzie tarczyca ale więcej bedę wiedzieć po badaniach.

Całuski:-)
Bardzo się ciesze,ze wszystko ok :) a Oli rośnie jak szalona..sliczna jest:tak:
Sama próbowałam od rana coś ułozyc i nic mi sie nie udaje :dry:
a co jakiś nowy konkursik czy jak?????

A my dopiero wróciłysmy do odmku....to znaczy byłysmy jeszcze na obiadku a tak to cały czas na dwórku.....mała tylko w takim bodziaczku jakby go nie było i opaseczce,ale w cieniu...a ja razem z nia,a mimo to mam spalone ramionka.... kurcze podobno Gdańsk zalało....a tutaj pieknie i słonecznie....to znaczy pokropiło chwioelke,ale to w słoneczku.....i tyle....:sorry2:
 
reklama
halo kochane

ja dziś tylko na sekundke,padam na twarz ze zmęczenia zresztą napędzanego tą pogodą. W pracy mam młyn - zwalniaja ludzi a od tych co zostają wymaga się cudów. Ja już robie za wszystko, księgową, kadrową, handlowca, tłumacza...dzisiaj tak sobie siedziałam i myślałam że mogli mnie zwolnić bo po odjęciu pieniążków jakie muszę zapłacić opiekunce zostaje mi tyle ile mniej więcej kuroniówka:confused: ehhhh
Szefowa męża pozbyła się dzisiaj auta - ukradli jej spod firmy,a najśmieszniejsze jest to że osoba która prawdopodobnie autko zwinęła była facetem którego ja zwyzywałam bo zaparkował swoje mniemam auto przy samym wjeżdzie do firmy w której pracuje mój mąż i nie miałam pola manewru.
a i jeszcze mini spostrzeżenie zębortowe - nie polecam bobodentu - słabo działa, można podawać tylko kilka dawek dziennie których czas działania obliczony jest na 30 minut, za to DEntinox działa cuda - to takie moje spostrzeżenie:-) bo wiadomo że dzieci różnie reagują na takie same leki

strasznie was pozdrawiam i ide sobie zaparzyć jakąs kawe cud która mnie postawi na nogi bo jutro mam ciąg dalszy kołomyji w miejscu pracy

pozdrawiam
 
Do góry