reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kajaczku a czy Ty ogóle zauważyłas co ja dla Mary zrobiłam z Mari na urodzinki???? bo nic nie pisałas......NIEWDZIĘCZNICO:p haaah :-p
Widzisz,jaka ja lajza jestem!!!!!poprawie sie...no co za wrrrr
Kaneweczko nasza,my to mamy sciagniete na kompa do wydrukowania,bo bedzie wklejone do albumu,ktory dla niej sukcesywnie pisze i robie,a bedzie go miala kiedys tam jako radoche,mam nadzieje:-)
super, podaj nazwę płyty?
gościu ma super głos
Spis rzeczy ulubionych:-)
 
to nie wiecie?poszukaj gdzieś na necie może znajdziesz, żeby być młodą, to mało tego, że się naciąga to jeszcze transfuzje robi, tylko nie wiem czy nie pokręciłam, może pępowinowej krwi>jakoś tak, w każdym bądź razie najprościej krwi z młodymi krwinkami to się wolniej starzeje
O boze...:szok:
Ja juz tez musze isc spac chyba...
Dobranoc kochane!!!
 
dziękuje mamusia wiedziałam ze coś pokręciłam, i coś o jakieś kuracji tlenowej też słyszałam, to na pewno działa, sama bym spróbowala, wiecie cos na ten temat?bo ja nic, podejrzewam tylko, ż eto cholernie grogie zabiegi
 
Natalkaa dziekujemy...oj jestem dumna, a tatus to juz wogóle i tak jak chcial chlopca to mowi ze nie zamienilby teraz i czuje ze druga tez bedzie cora:tak:
Moj z kolei cala ciaze chcial dziewczynke, a jak mu to teraz wypominam czasem to mowi, ze to nie prawda i w zyciu by sie nie zamienil :tak:

a mój dzieć jeszcze śpi a mleko już na niego czeka ale szkoda mi go budzić, bo później poszedł spać coś te drzemki mu się dziś poprzestawiały, najwyżej deserku nie dostanie, bo nie chce mu tak jedno po drugim wpychać, a potem znów kaszka na wieczór, no to post dziś ścisły warzywka same na obiad:-Dzero deserku, ale i tak dobrze przybiera, jeden dzień nic mu się nie stanie, co?
Nic mu nie bedzie, moj tez przewaznie jak je obiadek to nie je deserku lub na odwroc, po prostu nie chce :sorry2:

A moj maz mi kazanie walnal zanim do niego poszlismy,kochanie,tylko co masz powiedziec do ksiedza??Ze przyszlismy PROSIC O CHRZEST,nie powiedz,ze chcemy diabla wypedzac z naszego malego poganinka...;-):-D
Hahahah biednyyy, majac taka zwariowana wariatke u boku to chyba ciagle musi Cie pouczac co masz mowic :-D:-D:-Dnormalnie wstyd puscic miedzy ludzi:-D:-D:-D

hej laseczki ;-);-)ja tylko na chwilke pochwalic sie ze wreszcie dzis podpisalismy akt notarialny i sobie z mezowym opijamy winkiem nasze szczescie heheghe:-D:-D:-D:-Dbuziole i szykujcie sie na paarapetowke do tygrysaaaaaaaaaa:-):-):-):-):-):-)
GRATULACJEE uwaga bo z tej radosci siostrzyczka bedzie;-)
to nie wiecie?poszukaj gdzieś na necie może znajdziesz, żeby być młodą, to mało tego, że się naciąga to jeszcze transfuzje robi, tylko nie wiem czy nie pokręciłam, może pępowinowej krwi>jakoś tak, w każdym bądź razie najprościej krwi z młodymi krwinkami to się wolniej starzeje
:szok::szok:Transfuzje??!! Czego ci ludzie nie wymysla

Dla wszystkich co juz bujnely sie spac dobranoc :blink::blink::blink:
 
to się rozeszły kury domowe na swe grzędy:-D:-D:-Dto ja też uciekam swoja grzędę jeszcze trochę ogarnę i sprawdzę jak kurczaczek mój śpi, ;-):-D:-D:-D

dobranoc
 
reklama
WITAM MAMUŚKI Z RANA :-):-):-)

Kurcze wiecie jaka ja jestem sina...moje dziecię obudzilo sie tylko o 3 na ćumciu herbatki i potem o 6...a ja zapomiałam,ze nie dostała wczesniej butli i zabrałam ja do nas do wyrka na cycusia....a ona przyzwyczajona,ze po cycusiu wstaje się obudziła..... kurcze głupia ja, tak bysmy sobie jeszcze pospali,bo by dostała butle i lulku...:sorry2:

A z drugiej strony to jestem w szoku o 6 dopiero na butle???? wczesniej dostała o 21,a przed 22 padła....

Zaraz leckam Was nadrobic i poczytac ,a tak to jeszcze:

Wszystkiego naj naj naj dla Tosi z okazji 7 miesiąca... rośnij mamusi zdrowo i juz zawsze bądź taka śliczniutka i kochaniutka jak jesteś:*:*:*:* buziaczkow 1000-ce :*

No i wszystkiego najcałuśniejszego i najpiękniejszego dla naszej 18-stki Zozykozy.....kochana zycze Ci duzo seksu ( w stroju policjantki oczywiście) ,usmiechu na twarzy...i przede wszystkim pociechy z dzieciaczków;))))) Ogromne buziaczki:*


 
Do góry