reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Wlasnie jej doswiadczam od jakiegos miesiaca....do tej pory swieci slonce,pewnie kolo 23 przestanie,co nie oznacza oczywiscie ze sie sciemni:-D:-D
W sypialni w oknie mamy zaluzje w srodku okna,na zawnatrz czarna rolete...i verticale..I tak,jest tu bardzo duzo polakow,jest polski kosciol,szkola,knajpy,przedszkole i rozna takie tam:tak:


zazdroszcze Ci nocy polarnych, chciałabym chociaż jedną taka noc przeżyć.....ale nigdy nic nie wiadomo co mnie jeszcze w życiu czeka
no i masz namiastke Polski...ale strasznie daleko od domu
 
na pewno w Polsce, starsza córcia tez tam chodziła ale miała wtedy 1,5roku a Martusia będzie miała 9ms i będzie w grupie maluszków gdzie na 14 dzieci sa 4 opiekunki i 2 panie do pomocy na czas karmienia, nie jest tak żle bo kompletu dzieci to nigdy nie będzie, zawsze któreś chore, tak niestety jest w żłobkach
mam przygotowac opis co dziecko lubi, jak zasypia, jak je itp...oj moja lista będzie długa.....

Naprawdę dobrze trafiłaś, pozazdrościć, bo wiadomo że różnie to bywa z tymi żłobkami. A jak się ma pewność że warunki są dobre, to od razu człowiek spokojniejszy.
 
Nie wiem musisz Łodzinaki pytać:tak::tak::tak:

Zmykam bo coś mnie choroba zaczyna brac i coraz gorzej czuje sie:confused::confused::confused::confused:

dobranoc

kuruj się Madzienka

A tak z innej beczki,to mi sia wydawalo ze Michael Jackson bedzie zyl wiecznie....:sorry2:Normalnie tak jakby mnie zamurowalo jak mi amuś powiedzial rankiem ze mj nie zyje...

no to ja wcześniej pisałam już coraz częściej słyszę opinie, żę to podpucha, że on żyje, tylko do mediów tak podał, żeby uciecprzed wszystkimi problemami itp
za dużo kasy miał, żeby o siebie nie dbać, wierzyć mi się nie chce, a Tina Turner?kobita w wieku mojej babci, kasę ma to dzięki krwi niemowlęcej patrzcie jak wygląda?i jeszcze pożyje hoho,
a Jakson niby tak skończył?przecież on głupi nie był, żeby zaraz się jakimiś lekami nafaszerować
 
Wlasnie jej doswiadczam od jakiegos miesiaca....do tej pory swieci slonce,pewnie kolo 23 przestanie,co nie oznacza oczywiscie ze sie sciemni:-D:-D
W sypialni w oknie mamy zaluzje w srodku okna,na zawnatrz czarna rolete...i verticale..I tak,jest tu bardzo duzo polakow,jest polski kosciol,szkola,knajpy,przedszkole i rozna takie tam:tak:
Kajaczku jak nam ograniesz robote jakąs to jestem u Ciebie w przyszłym miesiącu:p hahhha :-p

Tygrysku nasze ogromne gratulacje;*:*:*

Villemo kurna jak ja Ci zazdroszcze tego złobka...masakra.... rewelacyjna sprawa...i dziecko tez jest inne bardziej do ludzi....:tak::tak:
 
Naprawdę dobrze trafiłaś, pozazdrościć, bo wiadomo że różnie to bywa z tymi żłobkami. A jak się ma pewność że warunki są dobre, to od razu człowiek spokojniejszy.

warunki są naprawdę przyzwoite tylko te wstrętne choroby, a tego żłobek to mi nie gwarantuje, że dziecko nie będzie chorowało..starsza córcia chorowała i to potwornie, przez pół roku jak chodziła zdarzył sie tylko 1 tydziań jak przechodziła go od pon.do piatku a i tak wieczorem w piatek temp.:-(
ale ja nie mam innego wyjścia:-(licze,że Martusia nie będzie często chorowała
 
reklama
zazdroszcze Ci nocy polarnych, chciałabym chociaż jedną taka noc przeżyć.....ale nigdy nic nie wiadomo co mnie jeszcze w życiu czeka
no i masz namiastke Polski...ale strasznie daleko od domu
No,niestety....chociaz przy dzisiejszej globalizacji,to w sumie jestem w polsce o wiele szybciej niz jedzie sie 300 kaemow pociagiem,normalnym zaznaczam,po naszych torach:-D:-DTeraz kupowalismy bilety na samolot i w sumie wsiadam w jeden,po godz jestem w sztokh,za 40 minut mam drugi i po godz jestem na miejscu...:-D
kuruj się Madzienka



no to ja wcześniej pisałam już coraz częściej słyszę opinie, żę to podpucha, że on żyje, tylko do mediów tak podał, żeby uciecprzed wszystkimi problemami itp
za dużo kasy miał, żeby o siebie nie dbać, wierzyć mi się nie chce, a Tina Turner?kobita w wieku mojej babci, kasę ma to dzięki krwi niemowlęcej patrzcie jak wygląda?i jeszcze pożyje hoho,
a Jakson niby tak skończył?przecież on głupi nie był, żeby zaraz się jakimiś lekami nafaszerować
O boshee,jak to moj cukiereczek mowi...Jakiej krwi niemowlecej:szok:??
oczywiscie jak mnie zechca z powrotem, moja kumpela z pracy z tego samego pokoju co ja wrociła do pracy po macierzyńskim po wielkanocy i pracowała całe 2tyg, jak dali jej wypowiedzenie:szok:
I to jest wlasnie ta lipa co mnie poki co sila nie wypedzi z bieguna,zaplecze socjalne i absolutny brak takich sytuacji...:sorry2:
 
Do góry