reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
toż to pod kołem podbiegunowym:szok::szok::szok:a doświadczasz nocy polarnej?????
nie wiedziałam, że Polacy aż tak "głeboko" w Szwecji pracują
Wlasnie jej doswiadczam od jakiegos miesiaca....do tej pory swieci slonce,pewnie kolo 23 przestanie,co nie oznacza oczywiscie ze sie sciemni:-D:-D
W sypialni w oknie mamy zaluzje w srodku okna,na zawnatrz czarna rolete...i verticale..I tak,jest tu bardzo duzo polakow,jest polski kosciol,szkola,knajpy,przedszkole i rozna takie tam:tak:
 
pochwalę się, żę w środę moja siostra urodziła synka, wszyscy zdziwieni bo od samego początku miała być córka.....ot mała pomyłka lekarza i mały będzie przynajmniej do 3ms, chodził w różach i kwiatkach:-)

byłam na spotkaniu organizacyjnym w żłobku, pozwiedzałam sobie sale, sypialnie, łazienki i jest ok,
wyposażenie jest na topie, leżaczki, maty edukacyjne, kojce itp
maja nawet wózki do lulania dzieci..takie śmieszne z lat 80-tych
piją tam Bebiko...ale moje dziecię niechce pić mleczka a napewno już nie z butelki i Pani opiekunka powiedział, że jak chce uczyć pić to z łyżeczki , one tak będa karmiły Martusię:szok::szok:
wszystko daje żłobek, my musimy tylko przynieść pampersy, husteczki i kremik
i najlepsze to, że będę płaciła ok.260zł:-):-)


gratulacje dla siostry, niezła niespodzianka:-D
260zł?chyba jeszcze nie tak dużo, to tylko sie cieszyć
hej laseczki ;-);-)ja tylko na chwilke pochwalic sie ze wreszcie dzis podpisalismy akt notarialny i sobie z mezowym opijamy winkiem nasze szczescie heheghe:-D:-D:-D:-Dbuziole i szykujcie sie na paarapetowke do tygrysaaaaaaaaaa:-):-):-):-):-):-)

super, gratulacje!!!ja chetna bardzo na parapetówkę:tak:

Skromne zdanie wcale nie jest takie "skromne" bos sie na pol mojego ekranu 22 calowego rozwinela;-):-D:-D:-D
A tak serio,to oczywiscie kazdy ma swoje poglady na przyjecie mniejsze czy wieksze,ale generalnie chodzi o to zeby diabelka z malego poganinka wypedzic:-D:-D

Oj kochana przepraszam ze ci ekran zaciapkałam:-Da reszta powodów była u Elvisa, myślę, że łatwo się domyślić, co i jak.
 
A tak z innej beczki,to mi sia wydawalo ze Michael Jackson bedzie zyl wiecznie....:sorry2:Normalnie tak jakby mnie zamurowalo jak mi amuś powiedzial rankiem ze mj nie zyje...
 
hej laseczki ;-);-)ja tylko na chwilke pochwalic sie ze wreszcie dzis podpisalismy akt notarialny i sobie z mezowym opijamy winkiem nasze szczescie heheghe:-D:-D:-D:-Dbuziole i szykujcie sie na paarapetowke do tygrysaaaaaaaaaa:-):-):-):-):-):-)


GRATULUJE I ŻYCZĘ MIŁEGO ŚWIĘ:-)TOWANIA

A gdzie Ty znalazłas taki żłobek...na pewno w Polsce????:szok::szok::szok::szok:

na pewno w Polsce, starsza córcia tez tam chodziła ale miała wtedy 1,5roku a Martusia będzie miała 9ms i będzie w grupie maluszków gdzie na 14 dzieci sa 4 opiekunki i 2 panie do pomocy na czas karmienia, nie jest tak żle bo kompletu dzieci to nigdy nie będzie, zawsze któreś chore, tak niestety jest w żłobkach
mam przygotowac opis co dziecko lubi, jak zasypia, jak je itp...oj moja lista będzie długa.....
 
reklama
Halo, halo :-)
Wpadłam jeszcze Was poczytać na dobranoc, oglądałam z mężowym film na dvd, ale Misiek zasnął, więc wyłączyłam i weszłam na BeBe :tak:
A popołudniu wyciągnęłam go na zakupy i dostała mi się nowa bluzka i zakupiliśmy w końcu strój kąpielowy dla mnie! Oczywiście jednoczęściowy, o dwuczęściowym to nawet nie pomyślałam - nie będę ludzi straszyć tym moim brzuchem :-:)sorry2:
 
Do góry