reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

No ja tez już mam chwilke dla siebie. Mała maruda poszła spać.
Ale dzień dzisiaj miałam Mężowy chory nie był w pracy więc dodatkowe dziecko w domu miałam i jestem taka umordowana:tak:

Tygrysku mnie jest obojętnie czy będzie to weekend czy dzień powszedni.Jeżeli miałoby to być spotkanie z Panami to mój jest w PL tylko do 3-go lipca potem niestety musi wracac do UK. Takze w sierpniu bede tylko z dzieciakami.

renia Duzo zdrowka dla Vikusi:-)
 
reklama
kana dobranoc ja tez niedlugo spadam bo mnie Kamila wymeczyla:-D no i maly cala droge powrotna marudzil myslalam ze jobla dostane ale wyslalam meza po chrupeczki i maly sobie podjadl jeszcze:-D a jutro bedziemy probowac kaszke;-)

beciaczek udanego jutrzejszego wieczorku:tak:
Hihi chrupeczki zasmakowaly :-D Kaszka napewno tez bedzie smakowala.
Wymeczyla.... swoim gadaniem... moglas mowic ze mam sie zamknac.:sorry:

W ogole dziewczyny musze sie wam pochwalic bo w szoku jestem. Ksawery dzis znowu strasznie marudzil przy usypianiu, jak przysnal na rekach.wkladalam go do lozeczka to sie budzil i plakal (do lozeczka dzis bo zaraz przyjada goscie;-)) no i polozylam go w koncu do lozeczka, plakal, dalam mu herbatki troszke,lulalam a on dalej maruda, wyszlam z pokoju do lazienki... po chwili slysze cisza,lukam do pokoju- bawi sie to wracam do lazienki,wchodze po 20 minutach a on spi!!!!!!!!!!! Pierwszy raz zasnal mi sam!! bez lulania, cycka itd. no w szoku jestem!!!! musial byc mocno zmeczony.

Achh musze sie pochwalic ze Dagulla przywiozla mi wór truskawek i wór czeresni ogrodkowych... mniammmmm ide zajadac :tak:
 
Poczytałam was. Posmiałam się z tygrysa :-D:-D i ide spac , bo nikogo nie ma :zawstydzona/y:.

Kajka buty cudne. A u mnie to butów i torebek to nigdy za wiele :-D ku wielkiej radości mojego AMO :-D:-D:-D.

Pappa
 
a ja zajadam arbuza no i pozniej trazeba wypic jakas herbatke z rumianku na sen bo ostatnio mam z nim kiepsko

a my dzis z malym wedrowalismy, wedrowalismy cale popludnie zdjecia do dokumentow juz sa i w poniedzialek sie zbieramy wyrobic mam nadzieje ze sie obejdzie bez komplikacji, no i przy okazji kupilismy kubeczek niekapek ale nie zdarzylam go dzis wyrobowac bo Ptys mi usnol, rondelek do gotowania tylko dla malego, kilka zabawek no i pierwszy swoj samochod :-D:-D a maly wyciagal raczki po grabki,lopatke i wiaderko takie kolorowe do zabawy w piasku no ale jeszcze za maly :-D
maly sie wlasnie przebudzil:szok: i znalazlam go w lozku na brzuszku zdziwiony sie patrzy na mnie jak on sie tak przekrecil bo jak odchodzilam jakis 5 min temu to twardo spal na pleckach:-D ale juz spi spowrotem potrzebowal pomocy zeby go przekrecic...
 
reklama
Do góry