reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam dziewczynki wpadam sie tylko przywitać i już zmykam karmić mojego głodomorka.zajrzę póniej:-)

Kokusia Kana Tygrysku bardzo bardzo dziękuję za życzenia. Jakie to miłe tak z samego rana:-)
 
u nas pogoda przeokropna leje leje leje leje leje , meza na zakupy wyslalam gdyz ja dzis nosa na dwor nie wystawie brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:confused2:

U nas to samo. Leje i wietrzysko takie wieje że szok. Chyba jak tatuś wóci to będzie musiał w piecu napalic

Czesc mamulindy!!Opole ogladaly:-)??
Kaja ja oglądałam występ śpiewających aktorów i prawie całe premiery ale jak zobaczyłam kto wygrał to z tej złości wyłączyłam telewizor i poszłam spac
Swoją drogą to coraz gorsze te piosenki startują:eek:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, a co tutaj takie puchy???:szok::szok::szok::szok:

u nas zimno i pochmurno, jeszcze nie pada...a mój mąż ma nadzieje ze zrobi się łądniej i pojedziemy na działkę....jutro owszem ale dzisiaj już mi sie nie chce:-:)-:)-:)-:)-(

ale dobra obiecałam że do 12 czekamy co z pogodą:cool::cool::cool:

NIKADO STO LATEK!!!!!!

Opole oglądałam i jestem załamana...do końca nie wytrzymałam a kto wygrał premiery???:sorry::sorry::sorry:
 
:-Dwstalismy i my dopiero :zawstydzona/y::zawstydzona/y: cholencia nad nami ktos od ranca wali w sciany mlotem,slychac wiertare normalnie az glowa boli a malego taki rumor usypia dobrze ze cywilizowani ludzie mieszkaja nad nami i zaczeli od 9 bo jak nie to bylo by z nimi krucho :cool:

a u nas ciag dlaszy upalow nie dosc ze spimy wogole nie przykrywajac sie niczym to jeszcze okna pootwierane i dusznoooo takie ze szok... :cool:
ja wlasnie kawke spijam a maly nadal drzemie ma to spanie po tatusiu normalnie moglby spac caly czas:-D
 
Czołem Mamuśki :-)

Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam :-D:-D:-D-NIKADO

:-Dwstalismy i my dopiero :zawstydzona/y::zawstydzona/y: cholencia nad nami ktos od ranca wali w sciany mlotem,slychac wiertare normalnie az glowa boli a malego taki rumor usypia dobrze ze cywilizowani ludzie mieszkaja nad nami i zaczeli od 9 bo jak nie to bylo by z nimi krucho :cool:

a u nas ciag dlaszy upalow nie dosc ze spimy wogole nie przykrywajac sie niczym to jeszcze okna pootwierane i dusznoooo takie ze szok... :cool:
ja wlasnie kawke spijam a maly nadal drzemie ma to spanie po tatusiu normalnie moglby spac caly czas:-D

Nie zazdroszczę Ci tych upałów w nocy (w dzień to co innego....), pamiętam jak byłam kilka lat temuw Chorwacji i nie mogłam spać w nocy, tak było duszno. A tak przy okazji, mam nadzieję że zaproszenie do Ciebie nadal aktualne, bo mó G tak się napalił....hihihi

A z ciekawostek-wczoraj Oluś cały dzień trzymał się za lewe uszko.Już myślałąm, że ma zapalenie ucha, a mój brat zwrócił mi uwagę, że go chyba włosy łaskoczą, bo ma kilka takich długich jeszcze z czasów "brzuszkowych" :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry