reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam Was kochane mamusie.
Dostałam SMS od Agaci i od razu poleciałam do kompa.:zawstydzona/y:
Ja nie chce Was opuszczać, grudniowe mamusie 2008 na BB sa super.
Muszę się wytłumaczyć, dużo się działo u mnie (min.choroby dziewczynek) i kompletny brak czasu na siedzenie w BB, potem częste awarie kompa itp....wiem, wiem nic mnie nie usprawiedliwia, powinnam dać jakieś oznaki "życia"
Muszę Was przeprosić i obiecuje poprawę.WYBACZCIE:sorry:
Jutro napisze co słychać u mnie.
 
reklama
Ja tylko chciałam się przywitać, no i złożyć życzenia dla naszych kruszynek z okazji okrągłych miesiączków,
Sto lat!
Trochę spóźnione, ale jak najbardziej szczere, nawet nie mia,łam kiedy was nadrobić, bo jak tylko wróciliśmy Wikuś kąpanko, jedzonko...i padł:tak:
ale taki był grzeczny, wiecie co nie chce zapeszyć, ale ja mam normalnie anioła nie dziecko, nie mogłam się dziś nim nacieszyć, od 6 rano w podrózy, wróciliśmy koło 19 i nawet nie kwęknął przez cały dzień,a le ubawu troche mieliśmy, przebieranie w aucie:-Dobiadek w aucie, ale moj syn najwyraźniej to uwielbia bo zjadł wszystko ze smakiem, ale korki były w Londynie, masakra, chyba ze 3 godziny staliśmy tak, a najśmieszniejsze było to że juz prawie w centrum, blisko konsulatu zachciało mi się do kibelka, no to mówie do Emila ze wyskoczę na chwile, a potem juz dojde na parking, bo było niedaleko, ja wychodze z łazienki a oni nadal na światłach stoją:-D:-D:-Dmoja mama się śmiała, że największa atrakcja Londynu to korki, a w miedzyczasie to i nawet na kawe można wyskoczyć:-D:-D:-Ddlatego tymbardziej jestem dumna ze swojegpo synka, bo wszystko dzielnie zniósł i w ogóle się nie skarżył, no i w nagrodę....przyszła dziś paczka z jego nową zabawką:tak:akurat jak wróciliśmy, no to mu się udało:-)jutro zrobię foteczki to zobaczycie.
Narazie juz uciekam, bo padam na twarz, a mój męzulek jeszcze jakieś fikumiku wymyślił:-D
mam nadzieje, że u was wszystko ok, i dzieciaczki wszystkie zdrowe, a jesli któreś niedomagały to cioteczka śle pozytywne fluidy, żeby jutro juz było lepiej:-)
nadrobie coś niecoś jutro,
dobranoc kobitki, buziaki dla wszystkich​
 
Aj Reniu ty wiesz ze ja Ciebie uwielbiam nie?????????:tak::rofl2: kochana....NO I MALUTKA GRATULACJE ZDOLNA PO MAMUSI :)

Dziewczynki dziekuje za miłe słowa i sama przepraszam za wczoraj ale zaczął sie dół i tak jakos wyszło.....jestescie kochane tyle Wam powiem....

Cyprysiowa i faktycznie ja tez niue wiem jak ty to robisz....ja przy jednym dziecku nie ogarniam a ty przy dwójce...szok....tylko pozazdroscic:tak::tak::tak:
zawstydziłam się:zawstydzona/y::-D:-D
Renia super, zgrabna lasencja jesteś, zazdroszczę

Bliźniaki taka super lasencja to nie jestem tu i tam trochę za dużo, za niedługo jak skończe karmić to z przodu będzie miejsce na piersi, dużo by wyliczać:-D:-D, a i gratuluje wygranej;-)
Wszystkiego najlepszego dla naszych słodkich solenizantów:tak::-)
 
edee kobitko narzekasz że sama jesteś na bb - sama na nocnym czuwaniu to zawsze ja jestem:-D:-D, może któraś z Was cierpi na bezsenność halo......cisza:-D:-D

śpijcie słodko babeczki ;-)
 
Witam mamuśki.....

Moja kruszynka nie bardzo dała mi dzisiaj pospać...Co do humorku to nadal wisielczy....ale jakby juz troszke lepiej....

Bylismy wczoraj na mega zakupach dla malej...typu papmpersy, melczka, słoiczki chusteczki....ile wydałam to nie ma sie czuym chwalić....:rofl2::rofl2::rofl2: bo tak wygladałam wyciągajac kase z portfela,ale kupiłam pierwszy raz małej pieluszki Pampers Sleep and Play....i powiem szczerze,ze sa "średnie" wkurzyłam sie troszke...chyba spróbuj je wymienić jutro....nie trzymaja tak ładnie moczu jak te normalne....:baffled:

A poza tym u nas wczoraj przeszła meeega burza,ale teraz od rana słoneczko pełna para....ciekawe jak długo.....
Idkam Was nadrobić...
Nie wchodziłam wczoraj,bo bez sensu sie użalac nad soba,a taki miałam humore,ze....hmmmmm nawet nie potrafie go określić....

Buziaczki:*
 
Agacia Ty się tu nie nabijaj.Ja jak tylko myślę,że mam iść na zakupy to już mam zły humor,a tu się jeszcze okazuje,że nic nie pasuje:baffled: Jakby samo nie mogło przyjść do domu:sorry::-p
Aniu tak to by chciał każdy:p hahahah wybrane ,pasujące z dostawą do domku :-) ja akurat lubie zakupy tak jak Agacia.....więc mi chodzenie po sklepach nie straszne...
A no i figurkę masz zabójczą...w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście :tak::-)

co sie dzieje kruszyneczko nasza kochana:blink:??
Kajaczku szkoda sow,bo jakby sie rozwinęła to by forum nie starczyło.....:sorry:
My już po baseniku...było super:tak::tak:...był nowy instruktor na zastepstwie z super podejsciem do dzieci ah musze dostać się do jego grupy...:sorry::sorry::sorry:

A my dzisiaj nurkowalismy...:tak::tak::tak:Dzielna Juleczka dała radę:-D:-D:-D:-D

Ja też uwielbiam zakupy:-D:-D:-Di promocje:laugh2::laugh2::laugh2:

Madziu rewelacja z tym waszym basenikiem....no po prostu bomba :tak::tak::tak:A Juleczka zdolniacha na całego....brawo :-) no i zdjatezka fantastyczne:-)
A my czekamy na tatuska a wlasciwie sama czekam bo hania juz wykapana spiocha. Troche dzis wczesnie, ale popoludniu nie spala i dluzej juz sie jej nie dalo przetrzymac:-p Tato bedzie zły bo jutro ma wolne i pewnie Hania go obudzi o 6.00 jak do pracy:sorry:.Ale u nas pogoda, ciagle pada. Jakby jesien byla, mam juz dosc:wściekła/y: Dzis nawet na spacerku nie bylysmy bo sie nie dało:wściekła/y:
Anoli skąd ja to znam u nas tak samo.....po poludniu nie spi,a potem okolo 19 pada i o 5-6 wstaje....:sorry: ahc te nasze bąble....wszystko na odwrót :rofl2:

.
A gdzie Kana, biedna dzisiaj się nadenerwowała :zawstydzona/y:
Agaciu dziękuje,ze się tak o mnie martwisz...kochana jesteś:-) tak mi sie milutko zrobiło na serduchu:*

Asiulka... na trgo mojego chłopa to już nic nie dizała.....jak sam sie nie wyleczy z głupoty to padnie jak mucha.....

OKI to by było na tyle....zycze tylko jeszcze wszystkim pieknej słonecznej pogody :-)
 
Kanusia Słonce jestes:-)
a gdzie reszta mamusiek:eek:
pewnie w rozjazdach:sorry:
ja przez nasz niedoszły wyjazd tez w domku i kombinuje gdzie by sie tu w okolicy wybrac kocyk, woda, lasek, ale jedno pewne wszedzie bedzie tłum :baffled:
no i niestety pododa od jutra ma sie zepsuc :-(
 
Jestem Mopku jestem już dawno:p hahah

No u nas rano było słoneczko teraz jest mgła,ale mam nadzieje,ze opadnie i dalej bedzie pieknie...no my też spacerek obowiązkowy:tak:

Mamuski jeszcze spią pewnie....

Pobudkaaaaa spiochy:)
 
reklama
Wpadam sie przywitac

Dzien dobry

Ja dzis pospalam bo tatus z rana poszedl z hania do salonu, a mama komara dusila w sypialni.Dobry ten moj mezus co? chyba musze go bardziej chwalic:-p Moze dzis pogoda bedzie to gdzies sie wybierzemy, ale zajrze jescze co u was.


MILEGO DNIA:-)
 
Do góry