reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam Was kochane mamusie.
Dostałam SMS od Agaci i od razu poleciałam do kompa.:zawstydzona/y:
Ja nie chce Was opuszczać, grudniowe mamusie 2008 na BB sa super.
Muszę się wytłumaczyć, dużo się działo u mnie (min.choroby dziewczynek) i kompletny brak czasu na siedzenie w BB, potem częste awarie kompa itp....wiem, wiem nic mnie nie usprawiedliwia, powinnam dać jakieś oznaki "życia"
Muszę Was przeprosić i obiecuje poprawę.WYBACZCIE:sorry:
Jutro napisze co słychać u mnie.
Witamy witamy grzesznice :-D Pokaz nam swoja córuś piekna jak teraz wyglada bo ja ja pamietam taka jaka mialam na telefonie :-D

ahh dzien dobry ide jesc sniadanko
 
reklama
czesc dziolchy,jestesmy i my,coprawda dopiero wstalysmy ;-)ale jestesmy:-)
Kanka jak sie masz?chyba dal Ci wczoraj popalic ten Twoj Karol,wielki oczywiscie...:baffled:...
U nas pogoda do bani,od rana pada,ciemno jak w du....:-D:-D..
I chyba z naszych planow dlugiego spaceru wyjda nici:nerd:
 
czesc dziolchy,jestesmy i my,coprawda dopiero wstalysmy ;-)ale jestesmy:-)
Kanka jak sie masz?chyba dal Ci wczoraj popalic ten Twoj Karol,wielki oczywiscie...:baffled:...
U nas pogoda do bani,od rana pada,ciemno jak w du....:-D:-D..
I chyba z naszych planow dlugiego spaceru wyjda nici:nerd:
A ja Kajaczku nic nie mów.....ale powoli dochodzi do kompromisu....zobaczymy na jak długo...uparciuch wstrętny.....
Ty to masz dobrze z dzieciątkiem Twym,ze tak łądnie daje mamusi pospac.....
 
Od razu pisz cukiereczku gdzie byłas jak Cie nie było co?????????? jak na spowiedzi :-p

tylko 2 dni mnie nie bylo :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: 1 dzien to na grilowaniu i znajomych sie skonczyl dotarlam do domu kolo 24 no i chcialam posta napisac ale nie chcialo mi dodac
a w 2 dzien neta nie mialam minuty sie skonczyly :crazy: bo ja mam neta z komorki :-D:-D
usparawiedliwiona:confused::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja Kajaczku nic nie mów.....ale powoli dochodzi do kompromisu....zobaczymy na jak długo...uparciuch wstrętny.....
Ty to masz dobrze z dzieciątkiem Twym,ze tak łądnie daje mamusi pospac.....
kurze,wiesz jak ja sie do dobrobytu przyzwyczailam jak Amo byl w domu caly tydzien i ja zabieral rano,a ja komar do 10.30...I dzisiaj Amo wyszedl o 7,dziecko wstalo oczywiscie,ale jej wytlumaczylam ze SPIMY DALEJ:-D:-DI mnie posluchala...A teraz oglada teletuby i sie cieszy do tv..:-)
 
kurze,wiesz jak ja sie do dobrobytu przyzwyczailam jak Amo byl w domu caly tydzien i ja zabieral rano,a ja komar do 10.30...I dzisiaj Amo wyszedl o 7,dziecko wstalo oczywiscie,ale jej wytlumaczylam ze SPIMY DALEJ:-D:-DI mnie posluchala...A teraz oglada teletuby i sie cieszy do tv..:-)


amo :crazy: pisz po szwedzku :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry