reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

A widzicie jedzą co popadnie a jaki mają przyrost naturalny!! hi,hi !!
Teraz to już uciekam. Pa

P.S. No chinczycy !oczywiscie
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi tez sie chce co chwile pic ale polozne stwierdzily ze mam lekkie obrzeki czego ja niewidzialam i mam mniej pic no to pilam mniej i nogi caly czas jak tylko leze mam wyzej i soli tez juz nieuzywam i co ...dupa wlasnie mam balony zamiast nog a rano bylo jeszcze oki:wściekła/y:
 
Agawar już tak długo czekasz, że w końcu mogłoby się zacząć;-).

O piwie Karmi na laktację też czytałam.
A w ciaży nie stronię od coli, zresztą miałam taki czas, że jedyne na co miałam ochote to frytki i nimi się żywiłam:baffled:.
 
Zazdroszcze Wam ze mozecie jesc co chcecie... Ja nie mam takiej mozliwosci, musze stosowac od ponad miesiaca diete cukrzycowa i juz mam powoli dosyc. Mam mega ochote zjesc cos slodkiego albo niezdrowego, wypic jakis sok owocowy (teraz jestem tylko na wodzie mineralnej) ze juz mnie czasami cholera bierze. A po porodzie znowu dieta jesli bede karmic... Z drugiej strony zdrowie dziecka najwazniejsze wiec moge sie tak odzywiac i kluc w palucha 4 razy dziennie, oby tylko Kubus byl zdrowiutki;-)
Od paru dni strasznie czesto mi brzuch twardnieje, tez tak macie? przez ostatnią godzine postanowilam patrzec na zegarek jak czesto i wyszlo ze co 10 minut!! Jutro mam ktg wiec zobacze czy to juz skurcze są, bo kompletnie sie nie znam jak rozpoznac skurcze. Brzuch mnie pobolewa tak jak przy okresie.
Gratulacje dla Yoki!!
 
mi tez sie chce co chwile pic ale polozne stwierdzily ze mam lekkie obrzeki czego ja niewidzialam i mam mniej pic no to pilam mniej i nogi caly czas jak tylko leze mam wyzej i soli tez juz nieuzywam i co ...dupa wlasnie mam balony zamiast nog a rano bylo jeszcze oki:wściekła/y:
dagulla uwazaj na siebie i mierz cisnienie regularnie a bedzie oki, trzymam kciukasy;-)
 
Biedna Yoka :-( ale wazne ze ma juz mala przy sobie/ :tak:
Gratulujemy!

Co do jedzenia w trakcie laktacji to ja mam powiedzialne i w szpitalu i przez srodowiskowa ze nie przesadzac ale uwazac na to co sie je. Nie mozna cytrusów, czekolady, orzechów, tlustych,smazonych potraw, pikanterii jakis no i tych wzdeciowych.
Ja narazie nie narzekam, nic mi nie brakuje do jedzonka.

Byla dzis u nas polozna.Dzis bede werandowac maluszka a sobota,niedziela jak bedzie ladnie to idziemy na pierwszy spacerek :tak:
Marzycielka po ile wyszłyscie?

Lista jest zrobiona

Cyprysiowa dobra robota!!!:-DDziękujemy za listę!!!!!
k12fx8.gif
k13wz5.gif
k12fx8.gif
k13wz5.gif
k12fx8.gif


A ja mam pytanie o wizytę połoznej:eek:....skąd ona przychodzi ze szpitala czy przychodni jak to załatwia się:sorry:
 
KANKIYA jest problem bo nie mam cisnieniomierza od sasiadki mialam taki na nadgarstek ale co sobie zmierzylam to co chwile cos innego wychodzilo moze faktycznie za czesto mierzylam :-D ale po co mam sie stresowac jeszcze :sorry: zobaczymy co mi dzis lekarz powie pewnie do szpitala chociarz wolala bym zeby mi zwiekszyl dawke leku np. no ale wiadomo ze najwazniejsze zdrowie malego ;-)
 
Madzienka u mnie to wyglada tak ze jak urodze to maz idzie to zglosic poloznym z przychodni i na drugi dzien po powrocie ze szpitala przychodzi jedna ;-)
 
reklama
Madzienka szpital u mnie niby powiadamia przychodnie ale moja miala przyjsc wczoraj i dzwonilismy bo nie przyszla, okazalo sie ze szpital nie powiadomil...
 
Do góry