reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

JA DZIS MAM WIZYTE U GINUSIA.CIEKAWE CO MI POWIE O TEJ MOJEJ CESARCE:zawstydzona/y:.MAM NADZIEJE ZE BEDZIE JUZ W TYM TYGODNIU BO JUZ NIE DAJE RADY.CIAGLE LEZE A I TAK MNIE BARDZO BOLI DOL BRZUCHA I TA CHOL...BLIZNA .MALA MNIE TAK PO TEJ BLIZNIE <blizna po ostatniej cesarce>KOPIE ZE BOJE SIE ZE W KAZDEJ CHWILI MI PEKNIE.JAK CZYTAM WAS TO CIAGLE MI SIE CHCE RYCZEC ZE WY TAK SZYBKO I BEZ ZADNEGO PROBLEMU SIE ROZPAKOWYWUJECIE:sorry2:.ALE TO TAK Z ZAZDROSCI I ZE SZCZESCIA BO MACIE JUZ ZA SOBA TE NAJTRUDNIEJSZE CHWILE.:-)ZYCZE ABY WSZYSTKIE MALUCHY BYLY ZDROWE I POGODNE.:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)


A u mnie lepiej......wczoraj w nocy po prawie tygodniowej wojnie poprostu sie do siebie przytuliliśmy....i oboje ryczeliśmy jak bobry.....Dziś mamy zamiar o tym wszystkim porozmawiać....może po tej rozmowie znowu bedzie tak jak kiedyś....;-)


Nawet nie wiesz jak się cieszę, że topór wojenny zakopany :) Widocznie nagromadził się u Was stres który nie miał ujścia i dlatego to wszystko się działo. Życzę dużo przytulanek, głaskanek i buziaczków oraz owocnej rozmowy. :)
 
cyprysiowa,adrian synuś jak aniołek prześliczny
YOKA super że już u was lepiej oby tak dalej teraz sexik w ramach godów i ty jesteś następna ha ha ha
 
staram sie naprawde o tym nie myslec bo te głupie mysli psuja całą tą magie,to co jest w ciąży wyjątkowe.
Yoka-bardzo fajnie że u was lepiej,jak tak czytałam o waszych kłótniach to jakbym widziała sytuacje między mna a Dawidem ;/ bo jakies 2-3tyg temu juz sie rozstawaliśmy....teraz tez jest lepiej, ale po słowach które wykrzyczelismy juz nigdy nie bedzie tak jak kiedyś....nie kłóćcie sie a kochajcie,bo do dupki jest jak w związku brakuje tej iskierki
 
reklama
:-D No to mamy kolejną mamusię:-D
Blizniaki dzięki za info. Jeśli możesz przekaż sawce serdeczne gratulacje i życzenia szybkiego powrotu do domku:-D.

Już straciłam rachubę ile mamy maluszków na świecie:tak:.
Aż się swojego nie mogę doczekać. A tu jeszcze tyle czasu...
 
Do góry