reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Czesc dziewczyny :)

Melduje sie i ja :) jeszcze z brzuszkiem :).

Gratuluje rozpakowanym mamusiom szczesliwego rozwiazania !!!!

A wiec ktora nastepna......kogo obstawiamy?:-)
 
reklama
Aha, bylam w poniedzialek na wizycie...wszystko ok. Nie mam tych wstretnych bakterii, wielkosc brzuszka ksiazkowa, przytylam i pobrali mi krew na HIV i ogolny anagram;-)W Polsce tez przed rozwiazaniem jest badanie na hiv?;-)Chca miec pewnosc ze nie poszalalam zbytnio w ciazy:-D
Poza tym bylam dzisiaj w cyrku i maz sie smial ze jak tam urodze to dozywotnie bilety do cyrku bedziemy mieli. Cale szczescie jednak nie urodzilam , bo bym chyba sie zakatowala przechodzic to co roku:-)
Pozdrawiam was wszystkie...no i do dziela dziewczyny :-p
 
Aha, bylam w poniedzialek na wizycie...wszystko ok. Nie mam tych wstretnych bakterii, wielkosc brzuszka ksiazkowa, przytylam i pobrali mi krew na HIV i ogolny anagram;-)W Polsce tez przed rozwiazaniem jest badanie na hiv?;-)Chca miec pewnosc ze nie poszalalam zbytnio w ciazy:-D
Poza tym bylam dzisiaj w cyrku i maz sie smial ze jak tam urodze to dozywotnie bilety do cyrku bedziemy mieli. Cale szczescie jednak nie urodzilam , bo bym chyba sie zakatowala przechodzic to co roku:-)
Pozdrawiam was wszystkie...no i do dziela dziewczyny :-p
Z tego co wiem badanie na HIV jeszcze nie jest w Polsce obowiązkowe, ale ma się to niedługo zmienić, na razie trwają dyskusje. Ja nie mam nic przeciwko takiemu badaniu, ale w Polsce, jak to w Polsce będą się zastanawiać czy zlecać takie badanie czy to moralne czy warto się wtrącać w życie prywatne no i oczywiście czy skąd na takie bedanie pieniądze itd. chociaż na Zachodzie już dawno takie nadania sa wykonywane u kobiet w ciąży rutynowo...
 
Witam was moje drogie i kochane po dłłłłuuugiej przerwie. Nie pisałam bo leżałam, leżałam, leżałam:-(ciśnienie mi skakało w granicach 180/125 i spadało do 140/100 - cesarke mam w sobote więc potrzebuje numeru do kogoś z was żeby zrelacjonować przebieg porodu:tak: jestem podłamana troszkę psychicznie bardziej tym że mój małżowin pod wpływem stresu szuka na siłę zaczepki a ja nie umiem załagodzić jego nerwów ehhhhhhh Byliśmy wczoraj na ktg ale zapis jest książkowy, odłożyłam fenoterol i inne specyfiki - dostałam do soboty leki na obniżenie ciśnienia:-)

Widzę że któraś z nas jest już rozpakowana:-) zaraz doczytam która mamusia tak miło nas zaskoczyła.

Pozdrawiam was i ściskam mocniuteńko
 
Witam z ranaka!
Nadal w dwupaku :tak:
I jak się trzymamy - ktoś się rozpakował przez noc???:-)
Ja dzisiaj miałam wyjątkowo spokojną noc ale za to o 6 rano obudził mnie nasz wróg ciążowy ZGAGA :wściekła/y: no i koniec spania!!!!
Ale dobrze że przynajmniej w nocy mi dała spokój;-)
U was dziewczyny też jest taka wstrętna pogoda??? Okropnisty wiatr,deszcz i ziąb:-(jednym słowem pogoda depresyjna jak cholera:-(
Mój mąż chyba chciał mi rano poprawić,bo przed wyjściem do pracy kupił mi drożdżówki i jogurcik mój ulubiony:tak:mniam mniam ...
 
witam moje drogie laseczki
u nas zimno, wieje,pada ale brzydko ja mam dziś doła nieziemskiego.szłam odprowadzić młodego do szkoły(koło kościoła) i był pogrzeb z orkiestrą górniczą stanełam i zaczełam płakać i teraz cały czas mnie męczy ach te hormony.
KANA I MADZIENKA my mamy termin na ten sam dzień więc trzymam się z wami
YOKA nie gniewaj się ale chyba lepiej jakbyś poszła do szpitala skoro są jakieś podejrzenia przynajmniej będziesz pod stałą opieką
JUSTYNA ty tez się trzymaj i pisz smski do nas żebyśmy wiedziały co u ciebie
ja idę dalej kontynuować sprzątanie dziś OPERACJA KUCHNIA HA HA HA
 
Witam mamuśki
U nas pogoda też okropna, w nocy tak wiało i lało, ze szok, pogoda jak z horroru.

Morbital, nie martw sie juz w sobotę będziesz szczęśliwa mamusią, ciekawa jestem czy któraś Cię przegoni. A rozpakowane mamusie są już 3: Quess, Oceanity i Marzycielka.

Agga, niestety z tą zgagą w ciąży to już tak jest, ze dokucza, ale za to później bedziesz miała satysfakcję jak Dzidzia urodzi się z włosami do pasa:-D:-D:-D

Zozakoza, miłego sprzątania, mam nadzieje, ze jak się rzucisz w wir roboty, to hormony dadzą o sobie zapomniec.
Chociaż ja cała sobotę sprzątałam i ryczałam przy tym jak bóbr.:rofl2:
 
reklama
Do góry