reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Justynko nie martw sie....musi byc dobrze!!!!:tak:

A Twoja Liwcia to kochany aniołek, aż mi płakac sie chce jak czytam Twoje opowieści o niej:-)
Nie martw sie - bedzie dzielna!!!!!!!:tak:
 
reklama
Agga- mój to samo..najniższa...więc tak słyszałam że..poza normalnym 1000zł becikowego nalezy Ci sie tak zwany dodatek za urodzenie dziecka z MOPSU,dodatkowo mając najniższa krajową wasze zarobki nie przekroczą maxymalnej kwoty na osobe,wiec równiez możecie sie starac o dodatkowa co miesieczna pomoc...nie wazne ile ale zawsze cos..czy to na pampersy by było czy na kosmetyki dla malca...jutro będę to się wszystkiego dokładnie dopytam iz dam relacje bo mysle ze nie jednej z przyszłych mam to pomoże i otworzy oczka ;)
 
Justynka, powtarzam się ale naprawdę masz cudowną Córcię, usciskaj ją ode mnie i od moich dzieciaków. jest bardzo mądra jak na swój wiek, a jej teksty mnie rozbrajają.
mam nadzieję, że w szpitalu szybko pójdzie i będziesz już miałam dwie wspaniałe córeczki, powodzenia
 
Agga- mój to samo..najniższa...więc tak słyszałam że..poza normalnym 1000zł becikowego nalezy Ci sie tak zwany dodatek za urodzenie dziecka z MOPSU,dodatkowo mając najniższa krajową wasze zarobki nie przekroczą maxymalnej kwoty na osobe,wiec równiez możecie sie starac o dodatkowa co miesieczna pomoc...nie wazne ile ale zawsze cos..czy to na pampersy by było czy na kosmetyki dla malca...jutro będę to się wszystkiego dokładnie dopytam iz dam relacje bo mysle ze nie jednej z przyszłych mam to pomoże i otworzy oczka ;)

Ola to identyczna sytuacja jak u nas :tak: Będę jutro czekać na wieści od Ciebie. Przynajmniej będziemy wiedzieli po co mamy się wybierać do mopsu.
A u was w mieście jest przyjęte to becikowe urzędowe??
 
urzędowe?czyli te podstawowe które daje państwo za urodzenie dzidzi?jeżeli tak to TAK :)

Sorki źle się wyraziłam chodzi mi o samorządowe:sorry2: bo urzędowe należy się każdemu a samorządowe jest tylko w niektórych miastach i trzeba się pytać w swoim mieście czy takie jest czy nie bo jak jest a masz niskie dochody to też się należy.I to jest takie drugie becikowe 1000zł:tak:
 
no to najważniejsze doczytałam !!!

Marzycielko GRATULACJE !!!!
czekamy na Was !!! całusy !!!!



dzieki dziewczyny !! mi zależało zeby LIwie jak najbardziej pozytywnie nastawic na dzidzie i zobaczymy moze juz zaniedługo efekty :-) !!!
 
ojj nie wiem..ale jutro sie dowiem :))) oblece wszystkie urzędy na raz :] ale wydaje mi sie że jeżeli z MOPSU to juz te drugie nie przysługuje i na odwrót
a teraz uciekam spac bo juz mi tyłek zdrętwiał :p
 
reklama
Co do należności pienięznych z zusu i niewiem jeszcze z czego to jeżeli ja jestem na bezrobotnym i tylko mój mąż pracuje to czy poza becikowym coś nam się należy???
jeżeli jesteś bezrobotna to nic z zusu ci sie nie nalezy
mozecie się starac o świadczenia rodzinne w MOPSIE

zanim poczytam co u Was to elacja z wizyty :baffled:

ja po wizycie i mam nakaz do szpitala :-( skurcze brzydkie na zapisie wyszły i woli mnie w szpitalu mieć ! Poza tym muszą mi zrobic przepływy bo waga 2500 i musi sprawdzic jak łożysko bo moze od tych skurczy niedożywiac dziecka :-( wparta miednicą mocno wiec chyba juz sie nie obórci chociaz lekarz stwierdził ze nie mówi ze juz na pewno nie bo takie cuda juz widział na oddziale ze kto wie :baffled: Ja juz bym chciała to miec teraz za sobą tym bardziej ze od 1 grudnia mają remontowac oddział wiec jak cesarke mam miec to chce z moim lekarzem a nie jeździc niewiadomo gdzie :sorry2:
Mówie Wam końcówka tej ciązy co chwila coś !!!!!

Liwicia jest na prawde tak zakręcona na punkcie dzidzi ze szok !!! nawet dzisiaj jak powiedziałąm ze musze do szpitala to mówi ze będzie bardzo tęsknic za mną a ja jej ze dzidziuś juz tak bardzo chce wyjść i zobaczyć tą swoją siostrzyczke a ona mnie całuje po brzuchu i szepta do pępka kocham Cie !!! I mówi do mnie bede tęsknic ale bede dzielna !!!! normalnie zwala mnie z nóg tym podejsciem !!! i jak tu nie ryczeć :zawstydzona/y:
mam nadzieje że w szpitalu wszystko pójdzie ok
a twoja córcia jest po prostu boska :tak::tak::tak:
 
Do góry