reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Marzycielka nie wolno Ci tak myśleć choćbyś kupila na poczatku albo bys nic nie kupila to co ma byc to bedzie ale trzeba byc dobrej mysli zabraniam Ci myslec o takich rzeczach.:wściekła/y:
 
reklama
MARZYCIELKO kochana wszystko pojdzie dobrze zobaczysz......i bedziesz miala sliczna i zdrowa córeczke...zreszta ja tez:}}} i my wszystkie....:}
...i tego sie dziewczyny trzymamy, taaak?

A ja po spacrrku skusilam sie jeszcze na male zakupy tym razem dla siebie. Potem przywiezli nam szafe i mialam zajecie na cale popoludnie. Rzeczy córeczki juz poukladane. Przynajmniej nie myslalam o piatkowej wizycie, ale teraz nie moge zasnac. Troche sie denerwuje, bo moze nie jechac jak mam uslyszec cos zlego....:-( moze lepiej nie wiedziec

Dobrej nocki kochane
 
ja mam dzis caly dzien jakiegos dola, na dodatek chodze w pizamie i nic nie robie i czuje sie taka "wymięta".

Mój mezus wrocil juz z pracy i do konca tyg jest w domu wiec sie ciessze.
Jutro z rana lecimy na zakupy, kupie sobie szlafrok wiec od razu lepszy nastroj zlapie.

ewelw wszytsko ladnie ospisane ale tak naprawde to dopoki skorcze nie beda regularne i bolesne choc troche to nie bylabym pewna czy to juz, co do wod to ok jak chlusna ale jak beda tylko kapac a ja mam wkladke to moge tego szybko nie zauwazyc. Przy Cyprianie wody odeszly mi juz na porodowce i wlasnie tak ze kapaly mi na podloge a ze na porodowce sie smiga bez gaci to zauwazylam.
Czop akurat widzialam jak mi odszedl ponad tydzien przed porodem bo odeszla mi taka bardzo gesta klucha .

marzycielka wszytsko bedzie oki


Dobranoc mamuśki
 
Witam was po dłuuuuuuuuugiej przerwie:-) wyczytałam jaki tu ruch skurczowy - wy mnie nie przerażajcie, ja sama codziennie łaże z tymi skurczami ale po nospie przechodzi więc nie ejst tak źle.

Unrealy - ja rodzę we wrocławiu na chałbińskiego:-)

pozdrowienia dla naszym szpitalnych mam - dziewczyny trzymajcie się.

dopisze coś wieczorkiem, buziolki
 
Witajcie kochane.
madzienka ja swojej małej nie dawałam smoka ani butli od początku bo uważałam że nie jest jej to potrzebne a potem jak chciałam gdzieś wyjśc to był kłopot bo mała żeby nie wiem jak była głodna to nie chciała patrzec na butlę. No ale dzieęki temu uniknęłyśmy też używania smoka uspokajacza i potem odzwyczajania od niego.
agga kuruj sie szybciutko kochana.
semiko mam nadzieję że dzisiaj juz lepiej i z Hubartem i z Twoim humorem.
zozakoza współczuję sytuacji z mężem. Mam nadzieję że niedługo pójdzie po rozum do głowy i Cię przeprosi. A z tym wypadkiem to może nie chciał Cię denerwowac tylko to jakoś pokracznie zrobił?
agacia tylko nie prasuj na stojąco żeby się nie przeforsowac.
pytia oszczędzaj się kochana ile wlezie. Ja też jestem za nowym wątkiem.
cyprysiowa Ty się nie wygłupiaj z tym rodzeniem bo masz termin koło mnie więc jeszcze conajmiej miesiąc siedzimy w dwupaku i tego się trzymajmy.
blizniaki moja niunia też ma parking z samochodzikami tylko że ona dostała w spadku po tatusiu.A z tym Wederem to bardzo dobry wybór bo to naprawdę dobra firma i ma mocne zabawki. Nasza ma klocki i wielką ciężarówkę już dośc długo i mimo wielu przygód nadal są w nienaruszonym stanie.
kana dobrze że masz jeszcze troszkę czasu na przygotowanie a co nie zdążysz to myślę że Twoje kochanie wszystkiemu da radę. A do szpitala idzie sie przyzwyczaic no i wiele zależy od osób leżących na tej samej sali. Ja raz jak byłam to po dwóch godzinach chciałam uciekac a w tym roku było nam tak fajnie że nawet po wypisie nie mogłyśmy się z dziewczynami rozstac i nagadac. U mnie w szpitalu jest też ten komfort że w każdej sali jest telewizor i starczy miec drobne żeby się nie nudzic.
marzycielko chyba każdą z nas czasami nachodzą takie myśli ale trzeba je szybciutko odgonic. Już niedługo będziesz tulic małą Oliwkę i zastanawiac się jak Ty wogóle wcześniej bez niej mogłaś życ.
kana Amelka śliczne imię. No i takie dostojne bo jak będzie duża to Amelia-ślicznie. A ja coraz bardziej myślę o naszej małej jak o Natalii a Michalinie czy Marlenie jak to wcześniej mieliśmy w planach.
 
Ja po wczorajszym USG cieszę się że mała nadal jest dziewczynką. Ma 2kg więc nie za dużo ale moje ginka mi powiedziała że widac taki mój urok że rodzę małe dzieci i że takie się lekko rodzi. Oczywiście córka nie lubi mamusi bo już siedzi głową w dole. Ale dowiedziałam się że po jednej cesarce starczy że cokolwiek ich zaniepokoi i od razu biorą mnie pod nóż a nie czekają w nieskończonośc tak jak w przypadku pierwszych.
Ja ostatnio też miałam skórcze i to dośc bolesne ale to był tylko fałszywy alarm bo wszystko jest w porządku. Szyjka długa(40mm:szok:) i zamknięta.
Zmykam robic śniadanko.
 
Dziękuję wam dziewczynki za wsparcie i ze jesteście takie kochane wiem, że mogę na was liczyć!!!
MARZYCIELKAnie martw się to jest normalne przed porodem,większość kobiet ma takie obawy najważniejszy spokój!
KANA fajnie,że jeszcze jesteś z nami,szkoda tylko że masz tak mało czasu na zorganizowanie wszystkiego ale jesteś silna i dasz radę prawda?
SAWKA to ja tego nadal nie rozumiem mi teraz przy drugim porodzie należy się 20 tyg a przy tym nowym podziale chyba też bo przecieć urodzę jedno dziecko a na 2009 jest też przewidziane 20 tyg.
KOKUSIAdobrze,że z małą wszystko ok,może jednak uda ci się urodzić tak jak chcesz przez cc.

Ja dziś idę do gina na 15 już się cieszę że zobaczę moje maleństwo
 
reklama
Do góry