reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ja idę słuchać serduszka 6 maja. Póki co wybieramy się z mężęm na weekend nad morze. Nie wiem jak ja to zniosę bo czuję się fatalnie.
Dziś to już wogóle jest jakaś masakra. Cały czas mam odruch wymiotny. Już po prostu nie mam siły leżeć przed telewizorem ale ruszanie się nie jest wcale lepsze.

Ehhh...tak sobie marudzę, bo komuś muszę :) ale nie zamieniłabym tego, że jestem w ciąży i noszę w sobie malutką fasolkę za żadne skarby świata.
 
reklama
Wlasnie wrocilam od lekarza. Bylam odebrac swoje wyniki, bo potrzebuje jej do mojej ksiazeczki. No i tak zagadalam z pielegniarka, czy moge jeszcze przed wyjazdem sie zbadac, zeby sie przez trzy tygodnie nie martwic, no i od razu mnie wziela do gabinetu. Moja fasolka znowu urosla o polowe, juz nie jest taka "kijanka" tylko juz widac malego dzidziusia!! A najlepsze bylo, ze sie rusza i akurat wyprostowala:-DMowie wam az podskoczylam na tym fotelu, i lekarz az sie zasmial!:-)Ma juz 2,6cm. Ufff mowie wam, kamien z serca, naprawde. Co prawda pewnie przez cale wakacje sie bede tak czy tak stresowac,ale co tam;-)
 
Weekend u nas miły - spędzony z przyjaciółmi. Ale dzisiaj samopoczucie nie najlepsze. Ciągle boli mnie głowa, przez to mam wszystkiego dość, w pracy nie potrafię się skoncentrować, w domu ciężko, bo Jaś chce się bawić, a ja nie ma siły. W dodatku chyba się dzisiaj czymś strułam. No i od wczoraj ma ciągle uczucie napięcia w podbrzuszu i takiej jakby twardości. Nie wiem, czy to normalne? Chyba jutro zadzwonię do ginki, bo planowaną wizytę mam dopiero 20 maja.
 
Witam, a ja od wczoraj odstawiłam no-spę. Cieszę się, że pobolewania w dole brzucha znikły. Dalej biorę duphaston dwa razy dziennie. Tak samo nie mam apetytu.
 
Wlasnie wrocilam od lekarza. Bylam odebrac swoje wyniki, bo potrzebuje jej do mojej ksiazeczki. No i tak zagadalam z pielegniarka, czy moge jeszcze przed wyjazdem sie zbadac, zeby sie przez trzy tygodnie nie martwic, no i od razu mnie wziela do gabinetu. Moja fasolka znowu urosla o polowe, juz nie jest taka "kijanka" tylko juz widac malego dzidziusia!! A najlepsze bylo, ze sie rusza i akurat wyprostowala:-DMowie wam az podskoczylam na tym fotelu, i lekarz az sie zasmial!:-)Ma juz 2,6cm. Ufff mowie wam, kamien z serca, naprawde. Co prawda pewnie przez cale wakacje sie bede tak czy tak stresowac,ale co tam;-)

Ja dzisiaj miałam pierwsze USG:-)
Moja dzidzia ma 2.04 cm długości hihi i tez się rusza. Machała rączkami i główką;-)
 
Ja usg miałam wczoraj,tak na początek witam wszystkie mamy grudniowe.Miałam extra niespodziankę na usg dodatkowy bonus są dwie fasolki ale teraz to dopiero strach czy wszystko pójdzie dobrze?Moja doktor jest nastawiona poczekamy co będzie....kontrola za dwa tygodnie,a na razie zwolnienie l4.
 
Ja usg miałam wczoraj,tak na początek witam wszystkie mamy grudniowe.Miałam extra niespodziankę na usg dodatkowy bonus są dwie fasolki ale teraz to dopiero strach czy wszystko pójdzie dobrze?Moja doktor jest nastawiona poczekamy co będzie....kontrola za dwa tygodnie,a na razie zwolnienie l4.

No i super!!!!!
Bardzo się cieszę!!!:-)
 
reklama
nociola Gratulacje az dwie fasolki super!!!


Ja od wczoraj czuje sie strasznie zmeczona bym tylko spala i okropnie mi nie dobrze i nie mam apetytu wczoraj bylam na zakupach i ledwo co weszlam do sklepu caly czas mnie naciagalo ale pocieszam sie tym ze jak tak sie czuje to znaczy ze fasolka dobrze sie rozwija.

Czy wy tez macie takie dziwne sny zwiazane z ciaza ? nawet ich nie opisuje bo sama ich sie boje.


 
Do góry