reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hejka kochane mamuski:)

U nas dzisiaj przepiekne słoneczko....wiec mimo ,ze wczoraj Majula dałą mi strasznie popalic i ledwo zyłam wieczorkiem dzisiaj jakos pozytywnie patrze na wszystko....w końcu musi byc lepiej....

Myszko
tak Majka ma kanadyjskie obywatelstwo.... teraz bede musiała sie przejechac jak Kmail wórci do polskiego konsulatu i wyrobic jej nr pesel....troszke z tym zamieszania ,ale pewnie mniej niz bym to robiła w Polsce pozniej....
Dziekuje za słowa otuchy:*** no i faktycznie do moich dziewczynek idzie sie poprzytulac:)
A zdjecia tatuazu widziałam i wcale sie nie dziwie klientowi ,ze wraca....MEEEEEGA:))))

Asiulka
DZIEKUJE;*** Wiesz my jestesmy strasznie za soba i cieszy mnie to bardzo, to znaczy ,ze jeszcze sie nie znudziłam mojemu mezowi po tylu latach znajomosci:p hahaha ale widzisz w takich sytuacjach jak teraz to niestety działa na niekorzysc....czas sie strasznie ciagnie, a myslami jest sie przy drugiej polowie....;/

Duzo zdrówka dla Was dizewczyny i dla milusinskich równiez:****
No i miłego dnia, popoludnia....wieczorku:)
 
reklama
Cześć mamusie;
u nas smarki na całego i grupowo :-( Koszmar.

Myszqo cieszę się, że zadowolony klient. Teraz ploteczkę puści i za chwilę będzie tłum!
A kręceniem się nie przejmuj. Iggy też się kręci. Ja uważam, że to normalne dla 5- latka.

Kana z karzdym dnim ta rozłąka sie skraca. Super, że jesteście tacy zakochani.
 
Mamuski przesyłam troszke słoneczka i ciepełka :) u nas dzisiaj ma byc 24 stopnie... Także chętnych zapraszam na kawusie i ciasteczka w towarzystwie małej terrorystki i większej złośnicy....great team..:p

Pyciolku jak sie czujesz kochana???

Kajaczku a Wy jak tam?

Myszko i jak tam idzie? Klientów przybywa?

Moja corcia młodsza skończyła wczoraj 3 miesiące :szok:
 
Cześć kochane;
u nas nawrót choróbska. Mam deja vu z zeszłego roku :(

Myszqo ten psiak boski, jakby dziecko go rysowało :D
Kana jak radzisz sobie z rozłąką? Maludy słuchają mamusi?
Pyciolek ty to prawie tykająca bomba :D Za wizytę &&&&&& i zdrówka dla małża. Oby szybko doszedł do siebie.
 
Witajcie...

zdróweczka dla wszystkich chorujących my tfu tfu póki co jakoś się trzymamy i mam nadzieje że tak zostanie....

Pyciołku czekamy na wieści z porodówki....ale niech malutka jeszcze chwilkę posiedzi w brzuniu...
a jak Aleks czuje nadciągające zmiany???
artroskopię miał tez mój Paweł...dacie rade!!!!trzymam kciuki

Myszqa śliczności robią u ciebie...ja marzyłam kiedyś o tatuażu ale chyba mi to już przeszło:sorry2:

Kanus co u was??jak dziewczynki??

Pisałam dzisiaj z Kajką rany jakie te jej maluchy są boskie....

Zanplo a co u Was??

my rośniemy...Lenka gada jak najęta...jak jeździmy po Julkę do przedszkola to zawsze mówię żeby wołała Julę i wtedy to dopiero się dzieje....wola na całą szatnię:-)
świata poza Julą nie widzi...uwielbiam na nie patrzeć

zmykam bo niedługo na spacerek ruszamy...u nas słonecznie ale bardzo zimno....

miłego dnia


 
reklama
Kana czas leci a dzieciaczki rosną, za chwilę będą duże.
Pyciolku rzeczywiście szpital u Was, zdrówka dla męża i trzymam kciuki za dzidzię.
Madzienko, ale Lenka już woła "Julka?" czy jakoś po swojemu ??? ja już zapomniałam kiedy dzieci zaczynają cokolwiek mówić :)
U nas temat żłobka został narazie odłożony, sytuacja w pracy się ułożyła i narazie nie muszę się tym martwić, bardzo mi ulżyło, bo inaczej jest oddać dziecko półroczne a inaczej roczne, które już chodzi i coś mówi.
Na budowie robią elewację, jakoś to wszystko tak wolno idzie, czasu brakuje, dzień krótszy i wszystko się wydłuża.
Dzisiaj mam gości, trzeba ogarnąć dom :) miłego dnia
 
Do góry