reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Cześć dziewczyny. Chciałam się dowiedzieć czy to jest normalne że moj maluszek była bardzo aktywny i mnie non stop kopał a od dwóch dni zrobił się bardzo spokojny i tylko czasami czuje jego ruchy? Bo mnie to trochę zaniepokoiło i chciałabym, się dowiedzieć czy takie coś się zdarza.
 
Anka34 w moim przypadku bylo tak ze najpierw musialam dojechac na wesele co zajelo jakies 4 godziny bo jeszcze w korku stalismy i jak sie przebralismy to juz musielismy wychodzic aa mnie kregoslup nawalal po tej podroze i nogi mi spuchly :baffled: ale po obiedzie poszlam sie na godzinke polozyc bo mielismy hotel ytam gdzie wesele i potem byl juz luz. nie szalalam ale troche sobie potanczylam bo nieusiedzialabym calego wieczoru przy stole:-D ale wykorzystywalam momenty jak byla wolniejsza piosenka i z mezulkiem na parkiet no i pare szybszych dalam sie namowic innym gosciom ale niewywijali ze mna tak jak z innymi takze bylo oki;-)
 
Witam z rana.
U nas znowu paskudna pogoda, to już tydzień :crazy: Łapię jakąś jesienną deprechę chyba:baffled:. Kotłujemy się z przeziębionym Jaśkiem cały dzień w domu i szlag mnie trafia. :wściekła/y:
 
witam!!!
ja też wczoraj oglądałam "rozmowy w toku" ten taniec brzuch mi się bardzo podobał chyba sobie zafunduję po ciąży.
ja kupiłam sobie dżinsy z golfem na allegro za 20 zł jak przyjdą to się pochwalę.
SAWKA bo z tym moim rehabilitacyjnym jest tak że mi zabraknie tydzień do termninu, ale w przypadku jakbym przenosiła to może to być trochę dłużej a ja chciałabym być w domu jak najdłużej z małym więc na chłopski rozum mogą mi uciec trzy tygodnie no i właśnie o to mi biega ja wiem że w sumie to nie dużo ale zawsze coś.
 
Witajcie...

wczoraj pożegnałam się z wami na dzie- góra dwa, bo mój mężulek sprzedał monitor:szok: ale jednocześnie zrobił mi niespodzianke i kupiliśmy nowy:laugh2:

Więc juz jestem:-)

Dzień dobry wszystkim!!!!

Zjem śniadanko i nadrobię zaległości w czytaniu i odezwe się:tak:

Miłego dzionka....
 
Witam kobitki :-)
U mnie dzis zimno i co najgorsze pada deszcz......To że chłodno to akurat mi odpowiada ale ten deszcz niekoniecznie...:szok:
zazakoza koniecznie wyjaśnij to z tym zasiłkiem....nawet jakby miał to być tydzień to szkoda stracić.....zadzwoń do ZUS-u...otrzymasz info przez telefon...ja zawsze dzwonie jak czegos nie wiem...:-)
 
Witajcie :-)

U nas dzisiaj piekna pogoda:-D, słoneczko świeci, cieplutko ( no tak w miare bo jest 13 stopni ale to słoneczko daje swoje ).

Rano dzisiaj się obudziłam jak mój M jechał do pracy, potem juz zasnąć nie mogłam, ale tak lezałam, lezałam i mi oko przymknęło na 2 godzinki :-D.

Istaria ważne ze czujesz ruchy, a ze słabsze to może dlatego, że maluszkowi już jest ciasno i ciężko mu robic fikołki :tak:. Ale jeżeli jestes tym zaniepokojona to może umów się na wizyte do swojego gina.
 
W sumie to długa przeprawa...najpierw po dobroci...że uważam że i tak dosyć oszczędzają na mojej pensji na czarno bo nie odprowadzają za to ani zusu ani do skarbówki....i że uważam że to nieuczciwe zostawiać mnie tak na lodzie w zagrożonej ciąży...było kilka spięć więc w końcu powiedziałam że jeśli oni tak to ja idę z tym do PIP-u.....i będą załatwieni...no i poskutkowało...dogadaliśmy się...a teraz jest jakby nigdy nic...wszyscy jesteśmy dla siebie mili i jeszcze wózek dostałam od nich w prezencie...:-)

YOKA dzielna dziewczyna jesteś!!!!i na pewno super pracownik:tak:

witam!!!
SAWKA bo z tym moim rehabilitacyjnym jest tak że mi zabraknie tydzień do termninu, ale w przypadku jakbym przenosiła to może to być trochę dłużej a ja chciałabym być w domu jak najdłużej z małym więc na chłopski rozum mogą mi uciec trzy tygodnie no i właśnie o to mi biega ja wiem że w sumie to nie dużo ale zawsze coś.

Zozakoza ja mam podobną sytuację, brakuje mi do porodu dwóch tygodni zwolnienia jeśli oczywiście wszystko bedzie w terminie:laugh2:
Poslucham się YOKI i postaram się tam zadzwonić, ciekawe czy czegoś dowiem się:sorry2:
 
reklama
Do góry