reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Pyciolku witamy...a jaka duza sie urodziła?

Zapominajko zdrowiejcie:tak: w naszym przedszkolu zapalenie krtani szaleje, ale my sie dzielnie trzymamy tfu tfu, nawet panie pełne podziwu.

A ja mam taki okropny ból ucha, ze nie wiem gdzie głowe wsadzic:zawstydzona/y::-(oszaleje:wściekła/y:. Odwoze dziewczynki do babci na weekend, bo ma zjazd i zajecia od rana do wieczora. Nie wiem jak z tym bólem tam wysiedze:crazy:.
 
reklama
Pyciolku no to nie taka malutka jak na czas narodzin...moja zuzia przenoszona 3310 wazyla:tak: ciągle nie moge uwierzyc co Was spotkało, a jak braciszek?
 
Hej mamuśki, kurczę zrobiłam młodemu nalewkę czosnkową, ale nie wiem , ile razy dziennie się to stosuje, i w jakiej dawce :zawstydzona/y:Madzienko T y chyba jesteś w tych tematach obeznana ;-):-);-) podpowiesz coś :sorry:
 
Cześć kochane :-)
edee, ja daję dokładnie tak samo jak Myszqa.

Myszqo, dziękuję za wczorajsze spotkanie :* Było przesympatycznie i mam nadzieję, że szybko to powtórzymy. Tym razem zapraszam do mnie :-)

Małe święto-mój 900 post :-p Teraz muszę szybciutko dobić do 1000 :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry