reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
witajcie u nas też cudnie....my póki co zdrowi (TFU TFU TFU) i mam nadzieję że tak zostanie bo szkarlatyna w przedszkolu....
pijemy nalewke,tran i co piątek stawiamy bańki i liczymy na cud...

a co do pogody to kocham taka ale po 20 pażdziernika to juz małe przegięcie żeby było 22 stopnie...nic tylko wirusy zaczną szaleć bo rano zimno a w poludnie upał...

Zapominajka zdróweczka dla was...
używasz katarka, u lenki nawet przy najmniejszych glutach sprawdza się rewelacyjnie i glutki znikają po 2-3 dniach...

my za zimę gotowe...u nas to już resztki w sklepach zostały....

Pyciołku co u was dziewczynki??jak Aleks zareagował na siostrzyczkę???

Agacia okna umyte...ja wczoraj umyłam
 
Hej

Madzienko jeszcze nie umyłam okien :baffled:

Piękna pogoda, ale juz od przyszłego tygodnia ma być mroźniej :baffled:
Muszę kurtki zimowe odświeżyć :-D i zobaczyć czy w ogole Mateuszowi bedzie jeszcze dobra :sorry:
 
Cześć,
my dzisiaj na kontrolę idziemy, choć cudów się nie spodziewam. Poproszę o antybiotyk dla Igora, bo 4 tygodnie kaszlu to lekkie przegięcie.
Madzienko ja używam Fridy przy katarze. Ale teraz to zupełnie bezobjawowe te oskrzela. Szkoda gadać.
Nawet nie mam kiedy pochodzić po sklepach i garderobę dzieciakom uzupełnić.

Adama non stop nie ma, a ja jak taki pustelnik :baffled:
 
cześć mamy :)

My mamy sie dobrze....w domku jestesmy od poniedzialku...
Mała na butli, nie jest mi dane karmic wlasne dzieci. Mleko ( jakies) pojawilo sie dopiero w 3 dobie, ale przez wzglad ze mam sutki jakie mam mala nie dawala rady...nawet kapturki nie pomogly...przystawialam ja non stop i dupa. Potem zaczelam odciagac...raz 25ml, drugi 20 ml, trzeci 10, a potem juz 3 ml :-( i wiecej nie było...:-(
Alex też butelkowy od początku , czy oprócz nas ktoś jeszcze na butli od narodzin ?

Mała jest fajniutka, taka malutka...juz wczoraj bylismy na pierwszym spacerku. tzn tatus z Alexem bo mnie wyslali do fryzjera :-D i dzisiaj tez...:tak: teraz to wlasciwie je i spi...i placze jak głodna :-D zobaczymy jak długo :-D
 
Zapominajka jak oczyścisz nosek wieczorem przed spaniem to w nocy potrzeby nie ma...przynajmniej u nas...

Pyciołku moja Julka tez a jaka fajna dziewczyna;-):-)
Najważniejsze żeby malutka rosła zdrowo...wystarczy jej już stresów....
tylko suwaczek jakiś nie taki:-p
 
reklama
Do góry