reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Pyciolku kochana jak sie czujesz????

Poproszę o szanowne fotosiki jakies z brzucholkiem:))))

U nas walki z katarkiem ciag dalszy....nasza bidulka świetnie go znosi, ale jestem zła, bo mis dzisiaj w domu,a jak na zlosc nie możemy sie dodzwonić do naszego doktorka..... tak już byśmy mieli z głowy w koncu...

Ogarnelismy dzisiaj z miskiem cale mieszkanko, bo już był taki bqałagan i od razu mi lepiej, jak jest tak czysto:))):p

Milego dnia kochane:))))
 
reklama
Zapominajko ale zazdroszczę takiej wyprawy nad morze. Chyba duży masz ten basen za taką cene :) na drugi rok musze też coś poszukać takiego żebym zmieściła się z dziewczynkami haha Kokusiu bardzo mi przykro. Kana widziałam gdzieś zdjęcia z tej ulewy u Was, super, że Mari bardzo kocha siostrzyczkę. Powodzenia z katarem. Madzienko super że imprezka udana, a ksiądz pierwsze obudziła, a potem zadowolony kazał krzyczeć haha dobry. My robimy chrzciny w tą niedzielę i mam nadzieję, że uda się przespać przynajmniej mszę bo ostatnio u nas kiepsko ze spaniem w dzień.
 
Dzien dobry Dziewczynki. U nas juz dzis duzo chlodniej niestety. Zasiadlam przed kompem z kawka i ciastkami, ale mam tyle do ogarniecia w domu, ze nie wiem w co wlozyc rece. Prania sie nazbieralo tyle, ze nie moge sie zabrac za prasowanie. I obiecalam sobie dzisiaj, ze posprzatam samochod od wewnatrz i zewnatrz, bo jest tak brudy ze wstyd nim jezdzic:dry: A po poludniu jade z dzieciakami zrobic zdjecia do paszportu, a pozniej do kolezanki na kawke:tak:

Pyciolku planujemy wyjazd jakos za miesiac. Jedziemy w ciemno, wiec nie jestesmy czasowo ograniczeni. A rejon raczej pld Chorwacji, okolice Makarskiej, ale to sie jeszcze okaze. No i z urlopem u meza tez nie wiem jak bedzie, bo to przeciez pracoholik jest.
 
Hej;
u nas dziś ulewa, zimnica i wietrzysko, więc wszelka aktywność została ograniczona.

Ja mam nad morze ok 300 km, zależy w które miejsce. Właśnie się zastanawiam, czy warto kupować działkę nad morzem, taką, żeby domek kanadyjski postawić. Bo budowlana znowu się ble okazała i nie wiem, czy sobie nie damy z tym spokoju.

Kana zdrówka dla Majeczki. Maluda pewnie marudna przez ten katar.
Zanplo jak przygotowania do imprezy?
 
Zapominajko to masz blisko to morze. Działka nad morzem ciekawy pomysł tylko pewnie ceny są kosmiczne. Przygotowań nie ma bo obiad w restauracji, tort piecze babcia więc mam z głowy. Sukienki kupione teraz tylko zostaje to aby Weri była grzeczna.
 
Witajcie:-).
U nas dziś bardzo pracowicie. Dziewczynki powoli zasiedlają pokój po dziadku więc trochę pakowania i przenoszenia dziś mieliśmy. W ogóle czeka nas poważny remont ale na razie i tak cieszą się z tego co mają:tak::tak:

A po południu zwiedzałyśmy pobliskie miasteczko i małe były zdziwione że tam nie tylko zakupy się robi:-D:rofl2:

Asiulka i jak tam? Plan wykonany? Oj mojemu też przydałoby się porządne czyszczenie ale poczekam może do weekendu to dwa na raz obskoczę:tak:
Zanplo na pewno imprezka się uda a mała będzie aniołkiem a nawet jeśli nie to ma do tego prawo;-)
Zapominajko fajny pomysł z taką działką nad morzem:tak:
Kana jak mała? Katar trochę odpuścił?
 
reklama
Do góry