reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Czesc Babeczki. No wlasnie pustki na forum jakich dawno nie bylo. Znowu jakies cuda dzieja sie moimi postami. Juz nie wiem o co chodzi:/ Kankiya co sie dzieje? Agaciu a czemu robicie Matiemu badania? Myszqo powodzenia. Zapominajko super, ze juz w domciu. Jak sie czujecie? Pochwal sie malutka.
 
Asiulka badanie krwi robię bo są potrzebne do testów alergicznych, a skierowanie na testy dostał bo ma suchą skórę na nóżkach i twarzy, a także jak wyjdzie na dwór to ma katar.
 
Zapo. W stany depresyjne:-D? Czemu? Co Wam tam robili dranie:-D?

Witamy dziewczynki. Z domu. Wyposazonego jak szpital, ale domu..Ogarniam sie troche, blizniaki sie ogarniaja. Pozniej wkleje Wam zdj tu i tam.

Aha, Olenko, jeszcze raz wielkie gratulacje!
 
A bo najpierw miałam wyjść w piątek, a wyszło jak same widzicie. Nikt mie powiedział, że jak bilurbina wzrasta, to dziecko jest nietomne i kiepsko reaguje. Więc spanikowałam, że coś nie halo jest. No a do tego mała nie chce ssać cycka, laktacyjna mnie olała i miałam taki kryzys.

Kaja a ty ogarniasz 3 teraz? Jak dajesz radę?
 
Zapominajka witaj...w końcu coś na bb się ruszyło bo bez ciebie to cicho i pusto.....
Matyldziu rośnij zdrowo...jesteś boska

Myszqa jak lokal wybrany...

Kajka krasnoludki słodkie...

my dzisiaj byłyśmy na warsztatach Mamo to ja...lenka przespała całe, po zakończeniu zjadła mleczko i dalej kimie na balkonie tym razem:-D:-D:-Dmój mały śpioszek...dzisiaj w nocy spała 9 godzin bez przerwy i tfu tfu niech tak zostanie
 
Madzieńko, lokal od dawna wybrany tylko trzeba jeszcze podpisać umowę. Oni mają standardową umowę, którą na nasze potrzeby trzeba pozmieniać, powywalać połowę paragrafów, i jeszcze wynegocjować jak najlepszą cenę za wynajem. I tak to są kosmiczne pieniądze bo będzie około 3500zł za miesiąc.
 
Dzień dobry;

Myszko 3500 za ile m2? Bo jak na CH to chyba wcale nie tak dużo. Z tego co wiem w Starym Browarze cena za 1m2 potrafi być strasznie wysoka.
 
reklama
Jest ok. 30m, jeszcze nie mamy dokładnych pomiarów miało być 31 ale wygląda na to, że jest mniej. Wiesz, na szczęście to jest drugie piętro, dlatego jest trochę taniej. Obliczyłam, że żeby wyjść na swoje muszę mieć minimum 10000zl. Czyli 25 osób które zrobią sobie tatuaże za 400zł :-) Czyli mniej więcej 1 dziennie. :-) Potencjał jest. Mamy fajnego tatuatora, 10 lat pracował w warszawskiej yakuzie. I z 5 innych młodych chłopaków. Szukam tylko laski jednej albo i dwóch, koniecznie są mi potrzebne tatuatorki. Idę w tym tygodniu powiesić ogłoszenia na ASP, może tam kogoś znajdę.
 
Do góry