reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Zanplo a tak w ogóle ja chyba mam sklerozę...powiedz mi ( albo dziwczęta :-) ) czego Ty się spodziewasz ? córa czy synek ? :baffled: kompletnie nie kojarze bym wiedziała...:-D

Kajak jak maluchy ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
reklama
HejKa:)

Kochane ja od rana jakos zajęta... Najpierw ogarnelam Hole u nas w budynku, pózniej nasz domek a teraz robię obiadek... Pózniej koniecznie spacerek i może płac zabaw, bo na dworku świeci ślicznie słoneczko i jest temp na plusie:)

Poza tym jakos do przodu... Jutro jedziemy sie troszkę poród padać za *******kami dla malutkiej...:) to tez sie na chodzę troszkę...
Ciągnie mnie ostatnio dość mocno w pachwinach...ale to chyba normlane...

Pyciolku Zanplo będzie miała córeczkę Weronike chyba o ile dobrze kojarze:)

Myszko faktycznie oby tak zostało i Jaskowi nic sie wiecej nie rozwijało:*

Asiulka zdrowka dla Was kochana... Podziwiam Cię serio dzielna kobieto:*

Kajaczku odezwi sie co u Was?

Buziaczki kochane zajrze jeszcze wieczorkiem:*
 
Marzycielko dobrze, że zdiagnozowaną masz tarczycę.
Madzienko po świętach będę się umawiała na termin. A torbę zaczęłam pakować, więc już mały kroczek zrobiony.
Mnie ta ciąża też daje w kość, nawet nie same dolegliwości straszne, co ciągłe przeziębienia itp.
Asiulka, Myszko Zdrówka!

A co do pogody, to ja przestałam już oglądać prognozy, bo coraz mniej optymistyczne są :baffled:
 
Witam sobotnio,
u nas mróz brrrrrrr:no:

ja od 7 na nogach,bo mieli dziś do nas przyjść dzisiaj zakładać wodomierze i w planie mieli kucie ścian, opróżniłam całą łazienkę i dzwonię do nich kiedy przyjdą (mieli być o 8) a on do mnie,że nie dziś:wściekła/y: myślałam,że mnie szlag trafi. Nie dość,że koleś umawiając się na termin przyszedł pod wpływem alkoholu,bo waliło na pół km to jeszcze dziś to:no: powiem Wam,że czekałam z porządkami świątecznymi i myciem okien do tego dnia , za tydz świeta i nie wiem czy wogóle mam sprzątać jak póżniej zakurzą mi całą chatę:-( w tyg nie mają jak przyjść, bo mi pasuje po 17, więc zostają tylko soboty a on w ciula wali, ehhh

tak pozatym to prawie cała grupa Bianki zostaje w zerówce w przedszkolu i nie wiem co robić..

zdrówka dziewczyny!!!

Myszqo przyjeżdzacie w kwietniu na cały weekand? :-)
 
Kankiya przyjeżdzamy na targi tatuażu które będą 27-28. Pewnie przyjedziemy w sobotę koło południa :-) Będziemy mieszkać w hotelu Scandic. Póki co tyle wiem :-)
M. się pyta czy balujemy, więc może zamów babcię dla Bianki :-D
 
Kankiya przyjeżdzamy na targi tatuażu które będą 27-28. Pewnie przyjedziemy w sobotę koło południa :-) Będziemy mieszkać w hotelu Scandic. Póki co tyle wiem :-)
M. się pyta czy balujemy, więc może zamów babcię dla Bianki :-D
wow targi tatuażu super może też się wybiorę, Hotel Scandic jest ulicę ode mnie:-D:-D:-D do rynku mamy rzut beretem ,więc jak zamówię babcię to możemy zabalować;-)

Ale wam zazdroszczę spotkania...
daleko nie masz dawaj do Wrocka;-)
 
reklama
Hey

Kurcze pisałam Wam , że przyjechali znajomi jakiś czas temu i dzieci się rozchorowały.
Po ich wyjeździe Oliwia już zdrowa poszła w poniedziałek do przedszkola, dzisiaj mnie budzi o piątej rano i mówi , że ją brzuch boli ja patrzę a tam już 38,5 stopni temp.
Ok 17 znowu temperatura , kaszel i katar.
Była chora 3 tyg. temu , 2 tyg. temu i poszła na tydzień do przedszkola i znowu jest chora :wściekła/y:
 
Do góry