reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
I ja sie witam z kawka latte:tak: Jak ja chce juz wiosne, dobija mnie ta pogoda, brak slonca, nic mi sie nie chce przez ta szaruge. Mam nadzieje, ze zmieni sie to z nadejsciem wiosny:tak:
Mialam dzis jechac z dzieciakami do szwagierki, bo ona sama przez tydzien bez meza, ale oczywiscie jak na zlosc Filip ma katar od wczoraj, wiec z wyjazdu nici:wściekła/y: Oby tylko na katarze sie skonczylo.

Agaciu zdrowka dla Mateusza.

Myszqo
czyli wypad na narty udany?

Madzienko
ale przeciez taka kawke z duza iloscia mleka mozesz spokojnie wypic:tak:
 
po naszych przejściach z brzuchem na razie wstrzymuje się od mleka...
podobno 3 tydzien dziecka potrafi porządnie dać w kość bo zaczyna pracować układ trawienny wiec wytrzymam jeszcze chwilkę...tak mi wczoraj położna powiedziała...

Myszqa mi tez ślinka leci na samą myśl....a z tym to muszę poczekac...ciut dłuzej...

asiulkaa i dla was zdróweczka
 
Madzienko a jak Wam idzie karmienie?
Ja gdy karmilam jadlam wszystko doslownie:tak: U nas nigdy problemow brzuszkowych nie bylo, no ale kazde dziecko jest inne;-)
 
dziękuje, dokarmiamy się, Lenka najedzona a ja spokojna, więc jest dobrze...ja tez powoli zaczynam wszystko jesc...
ale robię to ostrożnie..

Ciężaróweczki jak się czujecie???


Zapominajka czy Ty pokażesz nam w końcu mieszkanko swojego okruszka?????!!!!!
 
Mati znowu chory :-(, wczoraj stan podgorączkowy, katar :-(
Znowu w domu kiblujemy.

buuu, kciuki...oby szybko bylo dobrze:*

dziękuje, dokarmiamy się, Lenka najedzona a ja spokojna, więc jest dobrze...ja tez powoli zaczynam wszystko jesc...
ale robię to ostrożnie..

Ciężaróweczki jak się czujecie???


Zapominajka czy Ty pokażesz nam w końcu mieszkanko swojego okruszka?????!!!!!

ciagle chce sie pchac z odpowiedzia, ze "my" ciezaroweczki czujemy sie dobrze:-)
 
Agacia, Asiulka zdrówka. Już niedługo wiosna, więc pewnie będzie lepiej.

Madzienko nie mam siły robić zdjęć...

Kaja czy ty już kolejną ciążę planujesz?

Myszqo strasznie wam spotkania zazdroszczę.
 
reklama
Witam się i ja z kawką z dużą ilością mleka kokosowego :-)
My dzisiaj w domku, Victoria zwymiotowała z rana przed samym wyjściem do przedszkola , ale teraz jest wszystko dobrze i sama nie wiem co jej było:-(

Madzienko jak patrze na Lenke to też mi się chce dzidziusia, ale jeszcze troszkę muszę poczekać

Zapominajko ja już klawiature zdarłam na pisanie do Ciebie " POKAŻ SIĘ WRESZCIE" haha
 
Do góry