reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

zasiadlam do pompiarni i nadrobilam...

niestety, Fabi musial wrocic pod respirator...nie chcialo mu sie oddychac, ale mowia , ze dzien , dwa...wiec najpierw sie zryczalam jak mops, a intensywna neonatologia razem ze mna...
potem zaczelismy kangurowac Sonie, pierwszy raz ja tak naprawde trzymalam na rekach, siedzialysmy ze trzy godz, teraz tatus kanguruje..
i dostalam takiej glupawki, takiego ataku smiechu, ze ludzie sie tu zeszli, bo dziecku glosno, profesor jeden gapil sie w monitory, az glupio mi bylo...
a okazalo sie , ze dziecku nic nie przeszkadza moj smiech, wrecz przeciwnie, tetno sie poprawilo, aparaty madre pokazaly, ze dziecko tryska energia...i wtedy mowia, no tak, jak ona ten smiech caly czas z brzucha slyszala, to juz wiadomo ,poznala i szczesliwa:-D
i tak co u nas po krotce:-)


KANKA, a co Wy dalej myslicie do pl wracac? bo ja juz myslalam, ze dacie szanse tej swojej Ameryce:blink:..

MADZIENKO, jak tam Lenart? i jak Twoja rana po cesarce? kurczysz sie tak jak ja jak karmisz? bo ja mam ciagle skurcze, zastanawiam sie czy nie mam tam kogos trzeciego:-D

MYSZKO, milego urlopu

dzieki za dobre slowa dziewczynki, trzymaja mnie w pionie...a rosne jak balon jak czytam Wasze komenty na fb:rolleyes2: DZIEKUJEMY :*****
 
reklama
Kajusia cudownie sie czyta Twoje posty:) A nie dziw sie komentarzom, jestes po prostu wielka.....optymistycznie nastawiona do swiata....ja Ci tego bardzo zazdroszcze, podejrzewam ,ze gdybym ja miala takie podejscie chociaz w polowie, byloby nam wiele latwiej....
A co do "Ameryki" to ona niestety nie bardzo chce tutaj nas....zadne papiery nie przychodza, na wize czekam juz od czerwca....zalamuje mnie to wszystko..... dodatkowo boje sie porodu tutaj jak cholerka....zamiast sie cieszyc pod koniec to bede sie bila z myslami i co ja zrobie jak sie zacznie.....;/

Buzioli dla Was 1000:*** pompuj pompuj co sie dzieciaczki najedza...no fajnie ,ze juz kangurujecie mala...:) meeeega buzole;*
 
Agatkas mam nadzieję, że znajdziecie przyczynę tego czegoś. Moja mama też walczy z czymś dziwnym na rękach. I też nie wiedzą co to Testy niby ok, dermatolog też łapy rozkłada...
A Igor na kompie nie gra, czasem z A. na xbox ale nie za często.

Kaja super, że już możecie kangurować Sonię. Niedawno na maju któraś pisała, że dziewuszki- wcześniaki są silniejsze.
A Fabian też sobie super radzi, tylko pewnie jak to chłop bardziej leniwy;-) Jego też w końcu przytulicie.

Kana to może przed porodem przyleć do Pl...

Ja dzis dostałam list ze szkoły, że zapraszają nas na drzwi otwarte i od 1.09 do oddziału przedszkolnego. Normalnie się rozpłakałam :sad:
 
cześć baby, wiem wiem świnia ze mnie,że się nie odzywam...ale jakoś czasu i weny mi brakowało...

Asiulkaaa nie odzywałam się,bo w poniedziałek miałam szkolenie, we wtorek musiałam pomóc teściom, w środe miałam szkolenie...wczoraj musiałam pilnować synka koleżanki....a dzisiaj to nie mam na nic sił...
wczoraj zmarła żona mojego znajomego z rodzinnych stron...27 lat, trójka dzieci, przeszczep płuc, ale się nie przyjął, po miesiącu walki , odeszła...nic tylko płakać...:-(

Kajusia ja uwielbiam Twoje posciory...

Zapo ciekawe czy ja jakiś list dostanę...:zawstydzona/y:

Brzuchatki jak samopoczucie ????? i reszta ????
 
Hej

Piekne słoneczko dzisiaj u nas, zaraz chyba wybierzemy się na spacerek i zaliczymy bibliotekę bo już Mati nie ma co "czytać" .

Kaja Ty silna babo. Sonia silna kobietka za Tobą. A Fabianek po prostu lubi wygodę :tak:

Kana jednak myslicie o powrocie?

Wy już pewnie po kawie, ja piję dopiero teraz :-p
 
reklama
Zobacz załącznik 541087czestujcie sie kochane, wszystkiego najlepszego naszym dzieciom z okazji urodzin:-D



siedze i pompuje, ale mam juz system, ze sie pompuje a ja mam dwie rece wolne, wiec moge i popisac:-)..
wyniki u nas dobre, Soni dzisiaj odlaczaja wszystkie rurki, bedzie zyla jak mini czlowiek, w swoim inkubatorze
przybieraja na wadze, po spadku pierwszodniowym maja dzisiaj prawie 900 gram


kawe moge ja wszystkim zrobic, coprawda popoludniowa ale zapraszam:-D



kangurem jestem...la la la la laaaa:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry