reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam z poranną kawą.
U nas deszcz wisi w powietrzu. Okropna pogoda. Nawet w jeziorze mi sie dziecię dobrze nie popluskało jak to tej pory...

A co do drugiego... Powiem wam, ze ja jestem tak zmęczona byciem w domu, że jak bym miała spędzić w ten sposób kolejne 3 lata, to zamiast na forum siedziałabym pod opieką lekarzy...
Ale maluszki strasznie mnie rozczulają... może kiedyś
zgadzam sie z toba!!!!ja tez juz chce do ludzi, oby szybciej wrzesien, bo inaczej oszaleje
WITAJCIE...u nas tez szaro...a rano tak ladnie swiecilo sloneczko....na szczescie jest cieplo...wiec da sie jakoś funkcjonowac:tak:
my odwiedzilismy okoliczna miejscowosc a tam kilka sklepow...w tym Biedroneczke i Pepco.....a i tesco:-D
nie no na dzialce tez znalazla jakies promocje:-)
oooooooo ja też nie zgadzam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a wpływ jakis musimy mieć....kto zna jakieś sposoby na zaklinanie pogody????



edit:
u nas jest sloneczko...huuurrrrrrrrrraaaaaaaaa!!!!!

a jak grzeje!!!!!
u nas dzis tez jest troche sloneczka
uffffffffffffff, trudno cos powiedziec, ja tam w prognozy nie wierze
 
reklama
Kochane, Indianie jakieś tańce wyczyniali. Może i my musimy takie uga buga zrobić...
U mnie dzis co chwilę pada i jest chłodno...

Kankiya widzę, że się strasznie poświęcasz... ja bym chyba taka dobra nie była.

Zapominajko ale ja to słyszałam że Indianie tańcem ten deszcz wywoływali:eek:. Ja proponuję znaleźć tego który tą pogodę wytańczył i się z nim rozprawić:-p. Może wtedy wróci słońce;-):-D:cool2:.


No w coś w końcu wierzyć trzeba;-):-)
 
Ja też jak nie poczuję to nie uwierzę ale tak po cichu...chce im w to wierzyć:zawstydzona/y:

Mamusia aj tam promocje:-D:-D:-D:-Dw weekend szkuje nam sie naajzd mam bb-owych z dzieciaczkami wiec trza było cos kupic....któraś chętna na grilla to zapraszam.....

Kanuś moja zna na pamięć wybrane odcinki swinki peppy:-D:-D:-D:-D
 
Ja też jak nie poczuję to nie uwierzę ale tak po cichu...chce im w to wierzyć:zawstydzona/y:

Mamusia aj tam promocje:-D:-D:-D:-Dw weekend szkuje nam sie naajzd mam bb-owych z dzieciaczkami wiec trza było cos kupic....któraś chętna na grilla to zapraszam.....

Kanuś moja zna na pamięć wybrane odcinki swinki peppy:-D:-D:-D:-D

wow, to taki zlot czarownic:-)
ja z checia tylko troche za daleko:-(
 
ło matuchno gdzie my teraz Indianina znajdziemy!!!!!!!!!?????

Oj Madziu Wy to macie super w tym Lublinie:( dlaczego My tak blisko siebie nie mieszkamy co kobitki???
 
ło matuchno gdzie my teraz Indianina znajdziemy!!!!!!!!!?????

Oj Madziu Wy to macie super w tym Lublinie:( dlaczego My tak blisko siebie nie mieszkamy co kobitki???

Oj, chyba dlatego, że nie mieszkamy w jednym mieście, ani bliskich okolicach :-:)-(, a szkoda :-(, tyylee czasu się znamy ...
 
reklama
uuu u mnie dużo zmian. Hmmm tak naprawde to cale zycie mi się zmieniło. Rozwodzę sie między innymi ale to długa historia i nie na otwarte. Kiedys Wam opowiem.
 
Do góry