reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie czwartkowo. Ta pogoda mnie kiedyś wykończy:wściekła/y::wściekła/y:.
Dziś na poprawę humorków urządzamy z dziewczynami małe przemeblowanko:tak:.

witam wieczorową pora....my po kapieli błotnej...tzn. Jula..wpadła po pas:-D:-D

No to niezle się Jula zabawiła:-D

Hej

Ja tu jestem z Wami prawie codziennie ale w krzaczorach:zawstydzona/y:
Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie:-p ale...

Dziekuje kochane za zyczenia:-)

Kokusi gratuluje prawka, znam tę radosc:-D

Julci sto buziakow z okazji imieninek:-)

Tygrysku mysle o Was i wiem, ze bedzie dobrze:tak:

Kankiya a Tobie to jestem wdzieczna, bo tez przeginam z kompem i chyba zaniedbuje meza...dalas mi do myslenia:zawstydzona/y:


No widze ze ruszył temat rodzenstwa dle naszych forumowych jedynaków;-):tak: działajcie dziewczyny...a co macie miec lepiej niz my:-D:-D:-D;-)

Anoli święta racja, czemu mają mieć lepiej;-):-D:-)
 
reklama
I ja witam, u nas słoneczko sie pokazało:-)
Kokusiu co tak wcześnie dzisiaj? zazdroszcze przemeblowanka ja tez strasznie lubie zmiany a mam tak nieustawny pokoj,ze nic nowego nie da się wykombinowac:zawstydzona/y:
 
I ja witam, u nas słoneczko sie pokazało:-)
Kokusiu co tak wcześnie dzisiaj? zazdroszcze przemeblowanka, ja tez strasznie lubie zmiany a mam tak nieustawny pokoj,ze nic nowego nie da się wykombinowac:zawstydzona/y:
 
Witam
U nas niestety pada, ten lipiec w tym roku jest niemozliwy:wściekła/y:
Co do zaniedbywania meza, to mój wrócił w poniedziałek przed 18, a o 3 w nocy znów pojechał:-(, dobrze chociaż z wziął z sobą Grzesia, to trochę poprzebywa z nim, a w nastepna trase weźmie drugiego.

Madzienko, i po co do spa, jak mozna sobie kąpiel błotną gratis urzadzic:-D

Tygrysku, będę trzymała kciuki za pomyślną wizytę u kardiologa.

Ciekawe jak tam Myszqa, pewnie już w domku się regeneruje.

Anoli, pewnie niech nas gonią dziewczyny, ciekawe kiedy mnie dogonicie:sorry:
 
I ja witam, u nas słoneczko sie pokazało:-)
Kokusiu co tak wcześnie dzisiaj? zazdroszcze przemeblowanka ja tez strasznie lubie zmiany a mam tak nieustawny pokoj,ze nic nowego nie da się wykombinowac:zawstydzona/y:

A jakoś tak wyszło że moje gnomiątka wcześnie powstawały. Do tego od północy nie było światła i bałam się że mi bateria w lapku nie wytrzyma i nie zdążę się z Wami przywitać.
A co do przemeblowań to też już myślałam że więcej się nie da a dziś w nocy wymyśliłam że jednak jedno maleńkie jednak się uda. Nawet dziewczynom spodobała się moje wizja.


Aga znam ten ból, mój wczoraj wrócił po północy a dziś na szóstą znowu do pracy i sam nie wiedział o której wróci a do tego z samego wczoraj ma już 3 "prywaty" umówione bo żniwa się zbliżają i kombajny trzeba robić.
 
Ostatnia edycja:
Witam z poranną kawą.
U nas deszcz wisi w powietrzu. Okropna pogoda. Nawet w jeziorze mi sie dziecię dobrze nie popluskało jak to tej pory...

A co do drugiego... Powiem wam, ze ja jestem tak zmęczona byciem w domu, że jak bym miała spędzić w ten sposób kolejne 3 lata, to zamiast na forum siedziałabym pod opieką lekarzy...
Ale maluszki strasznie mnie rozczulają... może kiedyś
 
Hej kobitki:)
wrócilismy ze spacerku, u nas tak nijak niby cieplo ale chmury sie zbieraja bleeeeeeee gdzie to lato sie pytam????? widział może ktoś???

idę po kawę:)
 
WITAJCIE...u nas tez szaro...a rano tak ladnie swiecilo sloneczko....na szczescie jest cieplo...wiec da sie jakoś funkcjonowac:tak:
my odwiedzilismy okoliczna miejscowosc a tam kilka sklepow...w tym Biedroneczke i Pepco.....a i tesco:-D
 
reklama
ja widziałam lato przez 3 dni w czerwcu. Może się ziemia przebiegunowuje i teraz będziemy mieli przedwiośnie a potem od razu jesień i ostrą zimę?
 
Do góry