reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
witajcie mamusie;-)

my wróciliśmy dopiero dzisiaj z weekendu u babci:zawstydzona/y:odpoczęłam troszkę od mojego dziecia:zawstydzona/y::tak:byłam dzisiaj u fryzjera zrobić sobie grzywkę i podciąć włoski:tak:a w piątek mama mi ufarbowała włoski na jednolity kolorek:tak:
i cholernie tęsknie za moim D. nie wiem jak długo to jeszcze potrwa:zawstydzona/y::-(
No pokaż tą fryzurkę :tak:
Ja mojego męża widuję tylko rano, przez to jestem rozdrażniona , on jest zły, że ja jestem zła, więć między nami wieczne napiecie :-(Aż czasami życ się nie chce.
Druga :tak:
Łapie mnie jakieś choróbsko i humorek średniawy, bo gardło boli i zatkane zatoki,
pogoda piękna Pati wczoraj szalała w piachu, masakra z tym trzepaniem wszystkiego potem, a i tak wniosłam do domu poł piaskownicy :baffled: cóz taki los ;-)
myślę nad wiztą u fryzjera z Pati bo jej gzywka do oczu włazi ale sie boję czy się da dotknąć fryzjerce a ja tym bardziej nie mam odwagoi do niej z nozyczkami podejsc
Ja Matiemu już dwa razy obcinałam grzywkę, za pierwszym razem obcięłam ładnie ale za drugim tragedia :no:, nie dość, że za krótka to jeszcze krzywo :crazy:. Mąż chce iść z nim do fryzjera i go obciąż , ale ja nie chcę, bo ma takie sliczne blond włoski i na końcach robią mu się loczki :happy:, taki słodki aniołek :happy:
Mopku ja Martynie jak była mała to obcinałam grzywkę zawsze na bajkach a i tak czasem trzeba było na raty albo dokańczać na śpiocha. Natalce narazie nie mam co obcinać bo jej włosy z tyłu głowy rosną a grzywka prawie wcale:baffled:
Nooo Mateuszkowi rosną bardzo szybko, zarówno grzywka jak i tył.
Agaciu dzisiaj w tvn mówili o tych kwasach, o których pisałaś....więc jutro pewnie na stronie będzie materiał jakbyś dzisiaj nie oglądała:)
ooooo dziękuję ... muszę obejrzeć :tak:

Mamusiu ja też trzymałam kciuki :-)



Witam się

No ja już strój na komunię mam. Co prawda to nie do końca jak chciałam, no ale jest ok. Miały mi w DanHenie sprowadzić żakiecik do sukienki dzisiaj, ale pani zadzwoniła, że juz ich nie ma, że jedynie takie same ale rękaw 3/4, no ale nie zdecydowałam się na niego, bo jednak pogoda jest rózna, i to chyba jeszcze nie będzie takiego upału.

Mam do Was pytanie na zakupach.
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wkurza mnie to forum:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
próbuję wysłać posta i mi cały czas pokazuje błąd. Wchodząc na wątek skrótami ostatni post widzę Agaci ale jak wejdę na główną stronę to jest jak wół że ostatni jest mój. Z góry przepraszam Was za zdublowanie. Jak już forum będzie działać tak jak należy to nadwyżkę postów usunę;-)
 
reklama
Do góry