reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
a ja nie mam pojęcia kiedy w końcu rozliczymy się z podatku...tydzień temu wysłałam pismo do Irlandii a zeby powysyłali nam nasze papiery...dopiero z nich można coś wyliczyć...:sorry2:

Madziu wrzuć zakupki na zakupy:-p
 
Oluś - duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo buziaków :-D


To ja już do domu żadnego kwiatka z Ikei nie przyniosę :baffled::szok:

Ja tez po zakupach - kupiłam Jasiowi i Adzie dresiki w H&M - za niecałe 20zł a są świetne do biegania po domku. Kupiłam wszystkie dostępne kolory - babka się na mnie spojrzała jak na wariatkę - bo ja z chłopcem a kładę jej na ladę różowiaste dresy :-)

Próbowałam też kupić chusteczkę pod szyje ale nigdzie nic nie ma.

W sobotę bedziemy świętować urodziny mężowego. Zarezerwowałam stolik we włoskiej knajpce i zamówiłam tiramisu ze świeczką :-)

Nie pisałam bo nie byłam pewna - a dziś sie potwierdziło moja siostrzenica miała sepsę. Prawdopodobnie wywołaną meningokokami. Najpierw że zęby i stąd biegunka. Później przez prawie 2 tygodnie gorączka koło 39-40. Stale biegunka po 10 razy dziennie. Nic prawie nie jadła. W szpitalu powiedzieli że bezobjawowe zapalenie płuc. Dali jakiś antybiotyk i nic. Na szczęście wzieli jej krew na posiew i się okazało że sepsa. Zmienili jej w międzyczasie antybiotyk - jakiś podobno "trzeciej generacji" i zaczęło się poprawiać. Adi już zaczęła jeść normalnie, nie ma biegunki i od piątku już nie ma temperatury. Ale musi ten antybiotyk brać 10 dni. A że to w kroplówach to są w szpitalu jeszcze.
 
Madziu wrzuć zakupki na zakupy:-p

zaraz wkleję

Oluś - duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo buziaków :-D


To ja już do domu żadnego kwiatka z Ikei nie przyniosę :baffled::szok:

Ja tez po zakupach - kupiłam Jasiowi i Adzie dresiki w H&M - za niecałe 20zł a są świetne do biegania po domku. Kupiłam wszystkie dostępne kolory - babka się na mnie spojrzała jak na wariatkę - bo ja z chłopcem a kładę jej na ladę różowiaste dresy :-)

Próbowałam też kupić chusteczkę pod szyje ale nigdzie nic nie ma.

W sobotę bedziemy świętować urodziny mężowego. Zarezerwowałam stolik we włoskiej knajpce i zamówiłam tiramisu ze świeczką :-)

Nie pisałam bo nie byłam pewna - a dziś sie potwierdziło moja siostrzenica miała sepsę. Prawdopodobnie wywołaną meningokokami. Najpierw że zęby i stąd biegunka. Później przez prawie 2 tygodnie gorączka koło 39-40. Stale biegunka po 10 razy dziennie. Nic prawie nie jadła. W szpitalu powiedzieli że bezobjawowe zapalenie płuc. Dali jakiś antybiotyk i nic. Na szczęście wzieli jej krew na posiew i się okazało że sepsa. Zmienili jej w międzyczasie antybiotyk - jakiś podobno "trzeciej generacji" i zaczęło się poprawiać. Adi już zaczęła jeść normalnie, nie ma biegunki i od piątku już nie ma temperatury. Ale musi ten antybiotyk brać 10 dni. A że to w kroplówach to są w szpitalu jeszcze.

Biedna Adi, najwazniejsze ze juz wraca do zdroweczka!!!!

A ja wlasnie kupilam dzisiaj taka chusteczkę w h&mie...byly tez niebieskie z Kubusiem
 
A ja wlasnie kupilam dzisiaj taka chusteczkę w h&mie...byly tez niebieskie z Kubusiem

No ja właśnie nie chciałam tej z kubusiem bo nam nie pasują do kurtki :-)
A dla starszych chłopców to są już taaaaaaaaakie długie że całego Jaska bym owinęła.:-)

A i kupiłam dzidziusiowi balonika z helem w kształcie jajeczka z kurczaczkiem :-D
 
Madzienko zakupki cudne....:-)Jula w sukni będzi wyglądała jak mała lejdi:-D
Myszko,ajć biedna malutka...zdrówka dla niej:tak:
umyłam okno balkonowe....kurka ale zasrane było z zewnatrz....cifem szorowałam:szok:
 
reklama
Do góry