reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

zaraz idę do dentysty :dry:
powodzenia
widze ze dentysta na topie:-D:sorry2: powodzenia ollcia ja ide jeszcze za tydzien i mam spokoj a wczoraj to myslalamze wyjde z siebie :no:
no ja tez byłam wczoraj i myslałam ,ze juz nie wstane z fotela, wiertło jej sie paliło w rękach a mi całe zycie przed oczami wirowało :dry:. cały dzien mnie jeszcze bolał ząb.
No ja co ide to cos nowego wynajduje na pewno jeszcze 2 dziurki są, ale juz takie malusie , i dwie plomby do wymiany :tak:
Heeeeeloł:-)

Dzień dobry:-) Choć taki hmm...zmęczony:-p

Wpadam dać Wam znać,ze żyję,żeby nie było:-p

Mężu wrócił do domku o 2:30:tak: Fabian z wrażenia do 3:30 nie spał i nawet siedział z tatą w łazience jak się kąpał;-) A my nie spaliśmy do 5:30:zawstydzona/y: A o 7:00 pobudka:eek: Mariusz sobie dospał i pojechał teraz zmienić opony.A Fabian tak za nim płacze:-( Bidulek...Po obiadku jedziemy na zakupki,po zaproszenia na urodzinki:tak: Po buciki zimowe dla małego i takie pierdołki:tak:
Taaak się ciesze,ze jesteśmy w komplecie:-) A i dostałam śliczne perfumki,a Fabian skrzeczącą małpę,której się boi:-D
o ho ho .... :-D mąz w domu, zona zmęczona :-D

Miłych zakupów :tak:
 
reklama
agacia ja wcoraj mialam dwa zeby robione zaczela wiercic jeden nic nie bolalo no wyluzowalam sie mysle sobie ale super ze nic nie boli a ta drgi zaczela mi wiercic to myslalam ze jej tam przyloze:-D i mowila ze tylko te dwa a jak koncyla to doszla do wniosku ze jednak jeszcze jeden sie nadaje do leczenia:blink::shocked2:
 
reklama
Do góry