reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam nowe mamusie:-)
Istaria ja też jeszcze nie widziałam swojej malutkiej truskaweczki:-)

co do tabletek to biorę tylko pregnacare i nic więcej, samopoczucie nie najgorsze nie mam żadnych dolegliwości chyba że jestem głodna to robi mi sie niedobrze tak to nie narzekam:-) a i senna jestem ale robie sobie drzemki jak moja córcia idzie spać w dzień na dwie godzinki to i ja sie kładę ładuje akumulatorki ;-)


Kluliczku to całe szczęście ze masz wszystkie ząbki;-)

ja też chodzę prywatnie do ginekologa czuje sie bardziej komfortowo, a tylko dlatego ze moj gin przestał pracować w państwowej służbie zdrowia
 
reklama
Myszqa bardzo się ciesze , że wszystko dobrze!!!:-)


A ja mam kolejne USG 29.05 i już nie mogę się doczekać!!!
Będę porównywac wydruki jak moja dzidzia rośnie a jeden już taki mam....:-)
 
Żaniu Ty tez bedziesz miała za nie długo :-)
Szkoda , że skanu nie mam to bym się pochwaliła ...
 
Mam pytanko czy Wy już myślałyście nad imionami?:happy:



U Nas będzie :

NICOLE albo MAXYMILIAN:-)
 
U nas jak będzie dziewczynka to Zuzanna, a z chłopcem mamy problem, bo ja chcę Filip, a mój mąż Aleksander.

A ja mam siostrę Michalinę - fajna dziouszka - polecam Misię:):)

 
reklama
Ale zdecydowane jesteście już z imionami :) My przy Jaśku nie byliśmy pewni do samego końca, ale jak się urodził, to od razu stwierdziliśmy, że Jaś mu pasuje. A teraz mam przeczucie, że będzie chłopak znowu i chciałabym Franka, muszę jeszcze mężusia ostatecznie przekonać. A na dziewuszkę - zero pomysłów.
 
Do góry