reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agatkas wiem i powiem Ci dziewczyno,że nie mogłaś lepiej trafić :-):-):-) Po ulewach i burzach od jutra ma być upał i ma potrwać dwa tygodnie...więc przyjeżdżaj kochana!!!:-)
 
reklama
Ja też bardzo się cieszę....jutro jadę do rodziców na działeczkę i posiedzę tam pewnie troche i mam nadzieję że w końcu będę mogła wystawić swoją buźkę i resztę ciałka na słoneczko :-):-):-)
 
Qrcze Misiówka nawet jak na dole jest mięciutki? Mnie się wydawało że po prostu jak rośnie to się tak napina. Jak siedzę albo leżę to nie jest taki twardy. Jak stoję to mi się taki napięty robi.

Jak ja zapytałam lekarza czy nie mam twardego brzucha to powiedział , że ma prawo być twardy bo rośnie.

cześć dziewczyny
wczoraj miałam usg:tak: i... jest dziewczynka :-)


GRATULKI DZIEWCZYNKI;-)


Agatkas nie denerwuj się wszystko będzie dobrze.:tak:
 
Sawka - gratuluję córeczki :)
Ja tez nigdy nie słyszałam o tym V o oczach ;) Muszę się przyjrzeć w lustrze, haha.
My też w sobotę wybieramy się nad morze i liczymy na łaskawą pogodę :)
 
Witam wszystkie mamy grudniowe!

Bardzo dużo dzisiaj naskrobałyście aż nie nadążam za Wami z czytaniem:-D

Asiadaniel2 - My się staraliśmy o dzidzię pierwszą cały jeden cykl, hahaha i byliśmy bardzo zdziwieni, że tak się szybko wykluła. A drugą dzidzię chcieliśmy od grudnia, w sumie w styczniu poroniłam, a potem zaskoczyłam w marcu, więc chyba jesteśmy fabryka dzidziolków, hehehe, musimy uważać! No i nasza obecna fasolka jest od jednego strzału i to tydzień przed owu, bo potem 3 tygodnie mieliśmy pełną chałupę gości. Znowu nas zaskoczyła!

My się starliśmy też jeden cykl aż mój M nie mógł uwierzyć że ja zaszłam w ciąże i że tak szybko nam wyszło

cześć dziewczyny
wczoraj miałam usg:tak: i... jest dziewczynka :-)

Sawka gratuluje dziewczynki, Ewushka gratuluje chłopczyka!!
 
Dzięki Kochane zadobre rady :) Faktycznie chyba przy łóżku położę sobie książkę :)))

Gratuluję ujawnionych synków i córeczki :))) Ja niecierpliwie czekam, bo to "prawdopodobnie dziewczynka" to jakoś mi za mało :))) Z imionami też mamy problem :) Wydaje mi się, że dla chłopców jest tyle ładnych imion :) Mój trzyletni synek ma na imię Hubert, a teraz podoba mi się Franek, Antek, Tymek, Nataniel :) Tylko żeby jeszcze mojej drugiej połowie coś z tego zaczęło się podobać ;-) Co do dziewczynki to jak znam życie pewnie nic nowego nie wymyślę i zostanie Zosia, czyli tak, jak miał mieć na imię Hubert, gdyby zrobił niespodziankę i okazał się dziewczynką :-D

Na zaparcia dziewczyny najlepsze są duuuuuże ilości owoców :-)

Pozdrowionka :)))
 
reklama
Do góry