reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Heloł, nic mi się dzisiaj nie chce :zawstydzona/y::-((znowu):-:)-(, ta pogoda mnie wykończy psychicznie chyba za niedługo jak się nie poprawi :wściekła/y::wściekła/y:
Alan przed chwilą zjadł kaszkę i teraz śpi, czyt. drzemie :-p

Mam teraz okazję, żeby z Wami poklikać, ale taakkk miii się nie chceee:szok::zawstydzona/y::-:)-(, co za dzień :no::no:, nienawidzę poniedziałków :no::no:
 
reklama
Dzień dobry :-)



Żaniu, jeśli Ci się podobała, to przeczytaj też "Powroty nad rozlewiskiem" i " Miłosc nad rozlewiskiem". Ja polecam książki Jodi Picoult (np. "Dziewiętnaście minut") i Cobena. Ja ostatnio kupiłam dwie książki Stiega Larssona, które czekaja na przeczytanie, bo u mnie na topie ostatnio książki z młodości mojej mamy, np. "Pozwólcie nam krzyczeć" Fleszarowej-Muskat. A tak poza tym, to ja też mol ksiązkowy jestem....

xpatrysiax Dziekuje Ja też lubię Cobena wszystkie jego książki przeczytałam;-), lubię też Robina Cooka, Tess Gerritsen uwielbiam jej thrillery medyczne:tak:, Peter James zabójczy żart polecam. mase innych przeczyatłam,bardzo lubie czytac dla relaksu;-):-D
 
Bartusiu, sto lat :-)


A w ogóle to dzień dobry :-) Wczoraj w ogóle mi BB nie wchodziło :angry: a nocka też nie najlepsza była, pobudka co 1,5 godz - przypuszczam że to dlatego że było tak strassznie gorąco :dry:
 
własnie dostalam sms-ka od mojedo M: "Kocham cie bardzo mocno"
az mnie serducho ścisneło:tak::tak::tak::tak:

super;-)


misiaczek18 witaj;-)

kaja dobrze ze gościu poczekał i salon zrobi tylko szkoda autka nie ważne ile ma czasu 3 miesiące czy rok.

Agacia napisz później co lekarz powiedział o Mateuszku.
edee muszę Ci powiedzieć ze ślicznie wyglądasz w nowych włoskach;-)
 
Ostatnia edycja:
Kurcze,i lux tej calej sytuacji,ze szweduchy sa uczciwi,czasem az do przesady,facet czekal na niego pod tym sklepem,taki zdenerwowany,ze rece mu sie podobno trzesly....wypisali protokol szkod do firmy ubazpieczeniowej,rano pojechal i auto zrobia w autoryzowanym serwisie na koszt oczywiscie ubezpieczyciela..Ale troche nerw,bo auto dopiero bedzie mialo trzy miechy...
No i tak powinno byc, nerwów sie najedliście,a le straty finansowej nie było, a u nas niestety trochę kasy popłynęło przez idiotę jakiegoś, no ale trudno było minęło, jakoś przeżylismy, a temu co to zrobił, życzę żeby tez go ktos tak załatwił:wściekła/y:

My dzisiaj lecimy do lekarza. mały od piatku ma stan podgorączkowy i chce sprawdzic co sie dzieje.

Bliźniaki no to sobie pospałyście :-D.
Oby to tylko na ząbki było, daj znac po wizycie co i jak
oj, pospałyśmy:-D

:-(, co za dzień :no::no:, nienawidzę poniedziałków :no::no:
Ja też nie cierpię, wolę piątek koło godziny 14:-D

U nas w końcu wyszło słonko, oby już zostało
 
Bartuniu sto latek albo i dwieście!!!


A ja dziś sbie tyle rzeczy zaplanowałam a moje maleństwo śpi i do planów nie chce się dostosować. Najwyraźniej ma swoje własne:shocked2:
Więc zajrzałam do was troszkę ale nie wiem co pisać:-(
 
Heloł, nic mi się dzisiaj nie chce :zawstydzona/y::-((znowu):-:)-(, ta pogoda mnie wykończy psychicznie chyba za niedługo jak się nie poprawi :wściekła/y::wściekła/y:
Alan przed chwilą zjadł kaszkę i teraz śpi, czyt. drzemie :-p

Mam teraz okazję, żeby z Wami poklikać, ale taakkk miii się nie chceee:szok::zawstydzona/y::-:)-(, co za dzień :no::no:, nienawidzę poniedziałków :no::no:

Edee nie jesteś sama. Mi też się dzisiaj nic nie chce. Nawet pisac. A pogoda u nas taka że ugotowac się idzie. Jak ja zazdroszczę Natalce że może w samym bodziaku "pomykac". Chociaż jej też jest strasznie gorąco i marudzi jak nigdy
 
reklama
Do góry