reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

No bo faktyczne z pracą to mu narobili:-(, przed samymi urodzinami dziecka i świętami... aż przykro.
Ale ja wiem, że wszystko się wam ułoży i pracę będzie miał lepszą niż poprzednia.

Mam takie dziwne przeczucie, że urodzę dokładnie w terminie i całe święta w szpitalu będę :-:)no:. I łapię jakieś głupie doły...
 
reklama
potrzebuje pomocyyyy !!!!!
ktos ma moze taka plytke
Kołysanki prenatalne na bezsenność.
To jedyna taka płyta w Europie! Kołysanki prenatalne to dźwięki słyszane z pespektywy dziecka w łonie matki! Na płycie usłyszysz rzeczywisty dźwięk bicia serca, odgłosy wód płodowych, oraz uspokajające aranżacje muzyczne. To połączenie stanowi wspaniełe remedium na problemy z bezsennością.
Slyszalyscie cos o tym podobno bardzo dobra plyta na usypianie dziecka ... nie wiecie gdzie ja mozna zdobyc????
 
A mnie usypia pozytywka mojego maluszka - owca ze sznurkiem a nie na baterie:-Dpod koniez melodyjka zwalnia a ja zasypiam
No i oczywiście szklanka ciepłego mleka przed snem.
 
Landryneczko nie pomogę ci bo pierwszy raz o czymś takim słyszę:-(
Spokojny Sen, Kołysanki prenatalne, bezsenność, sen, bicie serca, zdrowie, muzyka relaksacyjna, dla dzieci, noworodków, niemowląt, na dobranoc, serce, na sen, kołysanki, kołysanka, dla osób dorosłych, sny, miłość, serca, serca dwa, na sen
to wlasnie z tego linku sie dowiedzialam o takiej plycie podobno jest znakomita tylko oni maja siedzibe w Lodzi a ja mieszkam we Wloszech no i nie wiem jak ja zdobyc :-(
Moze jakas mama ma juz taka plytke jak tak prosze o kontakt...
 
Zanim nadrobie zaleglosci to obwieszczam szczęśliwą nowinę od Oli2in1:




O 2 45 przyszedl na swiat Maksymilian Szczesniak,wazy 3020 i ma 53cm dlugo
O 2:45 przyszedł na swiat Maksymilian Szczesniak, waży 3020g i ma 53 cm dlugości.

I zdjąteczko malutki jest śliczniutki :-):-):-)

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Śliczny jest:-)


Cześć kobietki moje kochane:-)

U Nas wszystko ok mąż jutro ma rozmowę jeszcze w Wawie o pracę więc trzymamy kciuki:-)

Moja Oli bidulka ciężki dzień dzisiaj miała bo ten nos ma zapchany i kupiłam jej Marimer to samo co Frida zobaczymy czy pomoże.

A taki jeszcze prezencik jej sprawimy na Gwiazdkę fajny??
WÓZEK WIELOFUNKCYJNY HAUCK GALAXI 6 DISNEY RED (498129003) - Aukcje internetowe Allegro

Idę Was nadrabiać:-)
 
Landryneczko!
Ja dziś widzialam dfaceta w Dzieńdobry TVN, który reklamował takie kołysanki z odgłosami z brzucha mamy, podobno super działa. Nie powiedzieli gdzie to można dostać, ale spróbuj Allegro albo Merlin albo Empik.
Sama się zainteresowałam, bo moga rzeczywiście fajnie uspokajać przez przypominanie naszym dzidziolkom tego cudownego czasu brzuchowego.

Pozdrowionka
wlasnie znalazlam stronke dien dobry tvn i wlasnie mi chodzilo o te kolysanki prenatalne...
Kołysanki prenatalne - News - Aktualności - Dzień Dobry TVN
moim zdaniem to dzialaaaa
 
Marzycielka, super wózeczek :-)
Myśmy już wózek kupili, zdecydowaliśmy się na Babyactive JET, czarno - żółty, uniwersalny :-)

Melduję się wieczorem. Kurczę, u mnie ciągle nic nie postępuje, dzwoniłam do mojej doktorki i pytałam co robić. Mówi, żeby jeszcze czekać. W końcu dzień po terminie to niby nie tragedia. Brzuch mi ciągle twardnieje, dostaje już białej gorączki i ciągle wypatruje jakichkolwiek zmian, ale bez skutku. Oj będzie niezłe ziółko z tej naszej córci, skoro już nawet przed urodzeniem dostarcza rodzicom tylu emocji :-D.

Ale tak na pocieszenie w końcu zapadła decyzja apropo imienia małej, bo już zbyt długo zwlekaliśmy :-). Trochę zabawnie wyszło, bo nie wybraliśmy żadnego imienia, które wcześniej braliśmy pod uwagę :-). A więc decyzja zapadła - Julia Tatiana, jako że i ja i mój Grzesiek mamy po dwa imiona, córcia też będzie miała dwa. W każdym bądź razie będzie Julcia :-).
 
reklama
Ola Gratulacje !!!!! Piekny dzidzius :-):-)

BlackWizard Julka sliczne imie, bardzo dobry wybor ale Ty to juz nie zmieniaj tematu tylko na porodowke !!!;-) Ja bylam pewna ze jak wroce to juz bedze pisalo, ze urodzilas a Ty dalej w kulki lecisz :-D

Ja dzis bylam u lekarza zrobili mi badania, pobrali krew jutro mam isc po wyniki jesli bedzie cos nie tak wywolaja mi porod a jsli wszystko ok to mam isc w poniedzialek na to odklejanie lozyska czy co oni tak robia zeby zaczac porod podobno nieprzyjemne :baffled::baffled: A jesli i to nie zadziala to 27 juz beda wywolywac zastrzykami . A taka mialam nadzieje ze dzis cos zrobia :no::no::no::no:
 
Do góry