reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Agatkas narobiłas mi ochoty na naleśniki...ale chyba nie chce mi się ich robić więc może poczekam do jutra...teraz nawet nie mam ochoty robić obiadu dla męza...niby nic dziś nie robiłam a czuję sie strasznie wykończona...:sorry:
 
juz jestem po

no i niestety mam gestoze i musze isc do szpitala moj gin niezle sie wkurzyl na tamtego bo za mala dawke mi ustalil ze sie zaczyna od wiekszej ...aj sorki niechce mi sei tego opisywac plakac mi sie chce:-( wlasciwie moglabym isc jeszcze dzis do szpitala ale dis i tak juz mi nic nie poradza a pojade sobie jutro od rana na czczo zeby mogli wyniki porobic .

no i moj gin stwierdzil ze chce zebym jak najszybciej urodzila i zrobil mi masaz szyjki no niepowiem do przyjemnych to badanie nie nalezy:baffled: niewiem co mam wam jeszcze napisac musze sie najpierw troche otrzasnac:rofl2: bo juz chyba sama niewiem co pisze
 
juz jestem po

no i niestety mam gestoze i musze isc do szpitala moj gin niezle sie wkurzyl na tamtego bo za mala dawke mi ustalil ze sie zaczyna od wiekszej ...aj sorki niechce mi sei tego opisywac plakac mi sie chce:-( wlasciwie moglabym isc jeszcze dzis do szpitala ale dis i tak juz mi nic nie poradza a pojade sobie jutro od rana na czczo zeby mogli wyniki porobic .

no i moj gin stwierdzil ze chce zebym jak najszybciej urodzila i zrobil mi masaz szyjki no niepowiem do przyjemnych to badanie nie nalezy:baffled: niewiem co mam wam jeszcze napisac musze sie najpierw troche otrzasnac:rofl2: bo juz chyba sama niewiem co pisze

Ojej, no to trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze. Dbaj o siebie i nie zamartwiaj się, na pewno zajmą się Tobą dobrze w szpitalu. Będziemy czekac na wieści od Ciebie.
 
juz jestem po

no i niestety mam gestoze i musze isc do szpitala moj gin niezle sie wkurzyl na tamtego bo za mala dawke mi ustalil ze sie zaczyna od wiekszej ...aj sorki niechce mi sei tego opisywac plakac mi sie chce:-( wlasciwie moglabym isc jeszcze dzis do szpitala ale dis i tak juz mi nic nie poradza a pojade sobie jutro od rana na czczo zeby mogli wyniki porobic .

no i moj gin stwierdzil ze chce zebym jak najszybciej urodzila i zrobil mi masaz szyjki no niepowiem do przyjemnych to badanie nie nalezy:baffled: niewiem co mam wam jeszcze napisac musze sie najpierw troche otrzasnac:rofl2: bo juz chyba sama niewiem co pisze


Dagullka głowa do góry-lepiej dla Ciebie i Dzidzi, żebyście mieli stałą opiekę, a taką Wam zapewnią w szpitalu:happy: A jak masaż zadziała to może za parę dni urodzisz i nie będziesz się męczyła:tak:

A ja właśnie zjadłam monte-2 kubeczki jakoś mnie naszło npo i naszykowałam obiad:obrałam ziemniaczki, zrobiłam suróweczkę z kapusty kiszonej i kotlety mielone-bo któraś pisała, ze dzisiaj ma na obiad i mnie naszło:-pNo ale mój Mąż dopiero o 8 będzie-więc to taka syta kolacja, a nie obiad:rofl2:
 
:-:)-:)-(nie wiem co sie dzieje ale zjadlam sobie brzoskwinie z puszki i nagle dostalam takiego rozwolnienia ze ulalalla :zawstydzona/y::-( ale to chyba nie po brzoskiwniach tylko ogolnie z calego dnia :eek:a juz myslalam ze cos sie zaczyna ....ciekawe :tak:


GRATULACJE !!!!!
 
reklama
Do góry