reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dzien dobry ;-) wchodze i co widze hehehe nastepne grudnioweczki urodzily :-) co sie dzieje niedlugo wszystkie juz bedziemy trzymaly nasze bobaski hihihi:cool:!!! a mnie nadal katar meczy i nie wiem co juz mam robic prawie tydzien :-(


GRATULACJE !!!!:-):happy:
 
GRATULKI DLA PYTII I HANI!!!
Landryneczko, czy to znaczy, że będziesz CAŁKIEM sama??Będę wścibska: a tatuś???
Mój mężuś bierze urlop albo 2 tygodnie zwolnienia (opieki nad nami). Babcie mamy bliziutko i w tym widzimy problem...wolelibyśmy być tylko w trójkę. Oj!!! bedą mądrości....
 
Kolejny sms od PYTI

"Kasia (czyt. gin. prowadzący ciążę Pati) bardzo mi pomogła po badaniu i masażu szyjki, rozwarcie zrobiło się od razu na 8. Potem poszło błyskawicznie. Cięcie miałam, ale małe tylko 2 szwy zewn. teraz mała pije jak smok. "


Suuuper :-):-):-):-)

Czekamy na fotki małej Hani :tak::-):-)
 
Witajcie kochane. My od wczoraj juz w domku z Natusią ale dopiero dzisiaj znalazłam chwilkę żeby zajrzec.
Serdecznie gratuluje wszystkim rozdwojonym ale wybaczcie że nie wymienię wszystkich bo jeszcze się nie zorientowałam ile juz nas jest. Napewno Cyprysiowa i Sawka aaaaaaa i widziałam teraz że jeszcze Pytia a resztę spóbuję doczytac jak czas i malutka pozwoli.
Narazie uciekam. Relacje z porodu i zdjęcia małej wkrótce. Trzymajcie się cieplutko.
 
reklama
Do góry