reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gratulacje :)

reklama
Adeczko przyłączam się do gratulacji, witam pierwszą dziewczynkę i dużo zdrówka dla małej i dla ciebie :-)

Jednak Jolek była pierwsza, bąbel urodził się o 19:58 :-) Mam w telefonie zdjęcie pyzatej, kudłatej buźki Igorka ale nie mogę wrzucić na kompa, coś mi siadło. Jak dojdę co, to wrzucę, chyba Jola mnie nie przechrzci za to :-p

Poza tym młoda mama trochę obolała, junior przespał całą noc (śpiochem jest, na razie hihi), prawdopodobnie wyjdą w niedzielę.
 
Jolek Adeczka serdeczne gratulacje, dobrze sie spisalyscie dziewczyny.Duzo zdrowka dla dzieciaczkow i mamus.Ale ja Wam zazdroszcze ze macie to juz za soba :p
 
Jolek pierwszy poród i taki Klusek:-D GRATULACJE i SZACUN!!
Było ciężko ale warto co??:tak: Śliczny chłopak pierwszy majowy przystojniak:-)
chłopak.jpg

Adeczka OGROMNE GRATULACJE!! W porównaniu do Jolek kruszynka ale to w końcu kobietka:-) czekam na fotki;-)
mam nadzieje że malutka już jest z Tobą BUZIOLE
Ps Gocha też urodziła się o 20:-)
dziewczynka.jpg


 
reklama
Jolek, Adeczka gratulacje, odważnie przetarłyście szlak, brawo! Dużo zdrówka dla Was i Dzieciaczków, Igorka i Lenki, odpoczywajcie Kochane!
 
Do góry