reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

gratulacje :)

reklama
Ale cudownie zaczelam dzień!!!!
Jolek adeczka z calego serca gratuluje!!!
Tak sie wzruszylam jakbym swoje urodzila:-):-) No to jestesmy ciotkami Igorka i Lenki:-)
ale sie ciesze!!!! jeszcze raz gratuluje dziewczyny!!! Jestescie wielkie!!!
 
Az sie poryczalam...Moje wielkie gratulacjie dla Was i usciski dla maluszkow. No to mamy pierwsze Wielkanocne pisanki :-D jeszcze tylko Poziomki na dniach, a reszta niech cholercia jasna siedzi na tyłku i czeka na swoja kolej, a nie sie tu wcinacie hehe :-D cos czuje, ze do swiat to jeszcze Styna sie wykluje

A tak na marginesie...jak nie przestaniecie sie tak wykluwac jedna po drugiej to i ja przez Was jajo zniose :-)
 
Wow jakie wieści mam z rana GRATULACJE Adeczka i Jolek niech wam dzieci rosną zdrowo a wy wracajcie szybko do domku . no to teraz juz z górki będzie majóweczki-kwietnióweczki rozpakowywać się będą .
Jeju popłakałam się aż :-)
 
Jolek kochana, byłaś bardzo dzielna, gratuluję gorąco i zazdroszczę, że masz już synka przy sobie:tak:
Adeczko, Ciebie też mocno ściskam i gratuluję córci. Nic się nie martw, wszystko na pewno będzie super:tak:
Matko, jak się cieszę!!!!:-D Jeszcze raz gratuluję majowo-kwietniowym mamusiom:-)
 
reklama
Do góry