reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gratulacje :)

reklama
Witam Dziewczyny!
Nie było mnie ponad tydzień a już Wam pisze dlaczego:)
Z soboty 9.04. na niedzielę 10.04 przed 00.00 odeszły mi wody!!!!BYłam w mega szoku bo to dopiero 36 tydzień!!!Pojechałam z mężem do szpitala i faktycznie okazało sie że rodze!!!!Od 2 w nocy zaczeły mi się bóle które nasilały się z godziny na godzine:(o 8.00 rano wzieli mnie na porodówke i o 11.30 urodziłam moją córeczkę Natalię, która ważyła 2610g, dł.51cm.Musiałyśmy być bardzo długo w szpitalu bo Mała miała poliglobulię(gęsta krew, i dostawała kroplówki),a potem dostała mega żółtaczki i była 2 doby na fototerapii!!!Ale jesteśmy już w domku i mam nadzieję że z dnia na dzień bedzie coraz lepiej!!!
Gratuluję Wszystkim które się już "rozpakowały",nie dotrwałyśmy do maja.
 
bea81 gratuluję i cieszę się, że wszystko juz dobrze i że możesz się cieszyc córcią w domku :)

Kurcze coraz więcej majówek się rozpakowuje... Chyba czas spakować torbę do szpitala..
 
BEA moje gratulacje!!

to jednak Ty się okazałaś pierwszą majówkową mamusią:-D
chyba ze jeszcze jakaś się kryje;-)

dobrze że już jesteście w domku.. niech się mała zdrowo chowa:tak:
 
reklama
Do góry