reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

gratulacje :)

reklama
Gratulacje dziewczyny Yra, Jolku, Adeczka szczęśliwych rozwiązań zdrowych i piękniusich dzieciaczków!!!!!!!!!
Poziomkom gratuluje podwójnie z wiadomych względów!!
Jesteście kobitki mega dzielne i dokonałyście rzeczy niesamowitej i najpiękniejszej na świecie!! Jeszcze raz gratuluje i po cichu troche zazdroszczę, bo też już bym chciała ! :)
 
reklama
Marttini gratulacje,spora dziewczynka jak na ten tydzien.Duzo zdrowka

Poziomki gratuluje podwojnie, dzielna z Ciebie dziewczyna,zbieraj teraz sily bo beda ci potrzebne.

Jak tak dalej pojdzie to wszsytkie urodzimy przed terminem hihi, sobie bym tego zyczyla, ale nie duzo za wczesnie :)
 
Do góry